Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha a hosszú...

Mit jelenthet az, ha a hosszú úton magamra hagyott a párom? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Álmomban a barátommal kézenfogva sétáltunk egy hosszú úton, aminek a végét nem lehetett látni. Az út bal oldalán házak voltak és keskeny járda(itt sétáltunk), a jobb oldalán egy náddal benőtt, mocsaras terület, mögötte erdővel. A párom előre sietett, lemaradtam. Kérleltem többször is, hogy várjon meg, de ő tovább ment, mintha nem is hallott volna. Majd egy fa tövében leültem és elkezdtem sírni.

Kétségbe vagyok esve, hogy ez valami nem jó jel.


Vajon ez mit jelenthet? Minek a jele? Valaki segítene nekem?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2017. jún. 22. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bízol eléggé a párodban. Jelezheti ezt a mocsaras terület is, hogy nem érzed magad biztonságban. Félsz hogy egyedül maradsz, a szerelmed elmegy. A házak sajnos nem tudom mit jelenthet. Most ezzel a válasszal nem elkeseríteni akarlak, hanem biztatni, hogy bízzál benne!
2017. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azt jelenti, hogy egyedül sokkal jobban boldogul az életben (legalábbis nélküled mindenképp), te felesleges vagy a számára csak hátráltatod, nem engeded kibontakozni és előbb-utóbb besokall és lelép.


Mivel te álmodtad ezzel tudatosan vagy még tudat alatt te is tisztában vagy.

2017. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kéz = kapaszkodni,fogni.

Hosszú út - küzdelmes célok elérése munka sok.

Ház = ez te vagy.

Bal = Nem jó hely.

Járda =

náddal benőtt, mocsaras terület, mögötte erdővel = fanszőr.Rossz szex.

Fa = fallikus jelkép.

Sírni = ott nedvesedik, ahol nem kéne, ahol kéne ott nem nedves.

2017. jún. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!