Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan beszélek álmomban...

Hogyan beszélek álmomban idegen nyelven ha nem is ismerem?

Figyelt kérdés
Régebben is volt már ilyen mint az utóbbi napokban. Mondta a barátom hogy az éjszaka közepén felültem az ágyban és folyékonyan elkezdtem beszélni németül de olyan akcentussal mintha az anyanyelvem lenne. Régen volt is ilyen, volt hogy miután felkeltem egy német verset ismételgettem, utána kerestem és valami toronyóráról szólt. Én pedig még soha nem tanultam németet.

2017. júl. 1. 16:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
76%
Lehet, hogy előző életedben német voltál.
2017. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ugye milyen fura?

Csak nekem angolul volt ez az egész.

Én is szoktam álmomba beszélni,de csak egyszer volt olyan,hogy angolul szólaltam meg álmomba. Nkm ezt anyám mondta és fel is vette,mert nem 2 percig beszéltem xD mindig közbe egy kis szünet aztán megint mondtam. Ez hajnalba volt.

Na és én angolul tanulok,de amiket mondtam azokat nem is értettem,h miket motyogtam mikor felkeltem.

Bár én olyan helyen születtem,ahol mindenki angolul beszélt.

Sok furcsaság van az életbe!

2017. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez az angol környezet és hogy sokat tanulod biztos hogy sokat közrejátszik azért benne:D de amúgy tényleg fura, csak én meg németet életemben nem tanultam és úgy beszélek folyékonyan alva:D
2017. júl. 1. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tanultál németül, hogyan tudtál utánakeresni? Honnan tudtad hogyan írják amire kerestél? Barátod tud németül vagy csak azt hitte hogy németül beszélsz?
2017. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elmeséltem nővéremnek, ő tanult németet és vele kerestünk utána. Barátom nagyjából tud németül igen.
2017. júl. 1. 20:01
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Hallottál egy német műsorban valakit németül beszélni és utánoztad, valószínűleg.
2017. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Lehet,hogy van egy másik személyiséged!

Vagy a tudatalattid generálta..

2017. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Linked to a mental field
2017. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Valószínű,hogy német műsort néztél, vagy olvastál németül, és az álmod ezt hozta felszínre. Az álmok a tudatalattidból merítenek.
2017. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen nekem is volt pár éve.. este felültem az ágyban, csukva volt a szemem és úgy kezdtem beszélni. A rokonom volt ott, ő látta az egészet és közben leírt pár szavat, de nem tudta, hogy mit jelentenek. Nagy keresgélés után kiderült, hogy szuahéli nyelven, valami gyárról és munkásokról beszéltem. Nem emlékszem az esetre, de a rokonom igen, mert nagyon megijedt tőlem hogy az éjszaka közepén motyogok.
2017. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!