Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van velem, ha az is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem, ha az is idegesíti, hogy milyen idegen nyelven beszélek és milyen zenét hallgatok? Normális ez így? Direkt idegesít vajon?

Figyelt kérdés

Én németül beszélek,sokat tanultam,hogy megtudjak szólalni.A menyasszonyom franciául,angolul beszél.Sokat szoktam itthon gyakorolni,hogy ne kopjon ki az eddig megszerzett tudásom.Sok németnyelvű szöveget hallgatok.Majd mindig megkapom,hogy micsoda idegesítő egy nyelv ez,hogy lehet ezt beszélni meg fuj meg mitudom én.Nagyon idegesítő,mert én soha nem szóltam le a franciát pl.Majd amikor így fikázza,akkor én meg visszavágok azzal,hogy az angolt meg sokkal könnyebb és minden hülye megtudja tanulni.Én sokat tanultam,hogy megtudjak szólalni,az elején én is utáltam ezt a nyelvet,vért izzadtam mire megtanultam és eltudtam sajtítani,talán ezért is esik rosszul,mert sok energiám van benne,és nem utolsó sorban a megélhetésünk múllik ezen,hiszen részben ezzel keresem a kenyerünket.Mondtam neki meglehet tanulni,vagy lehet keresni olyat aki proli angolt beszél.

A másik pedig a zene,én szeretem a rock zenét,10 éves korom óta azt hallgatom,nem vagyok ősrrovker,börszerkóba,hosszú hínár hajjal.Egyszerűen olyan fiatalkorom óta hallgatom,hogy szinte belémivódott.Nem csak azt hallgatom,szerettem a rapet is,és bármi mást ami tetszik.De az alap a rock zene,abból sem mindegyik,abból is csak az igényest hallgatom meg.Szóval van hogy hallgatok kicsit ilyen kiabálosabb rock zenét,akkor mindig mondja,hogy huu ilyet hogy lehet hallgatni,fuj ez milyen meg olyan.Érdekes van amikor azt mondja,huu de jó ez a zene,2 nap múlva megy az a szám,akkor már sz...r.Érdekes neki is valami kiabálós,hörgős rock zene van beállítva.Ha ennyire sz..ar ez a fajta zene,akkor minek ilyen csangőhang van neki beállítva?Ha én hívom akkor is valami rock szám csörög neki.Lehet direkt idegesít ezekkel?


2015. febr. 24. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:

pfú szerintem is nagyon hülén hangzik a német nyelv. (mintha disznót áldoznának) habár a francia se különb.

az pedig, hogy mikor milyen zenét preferál tökéletesen tud függeni a pillanatnyi életkedvtől, hangulattól. a csengőhang meg hát na. egyedi, és biztos hogy észreveszem.


szerintem direkt csinálja, de inkább örülj, hogy szeret

2015. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy te ezt szereted, ez hozzád tartozik, tartsa tiszteletben, úgy, ahogy te is tiszteletben tartod az ő döntéseit, és azt hogy mit tanult, vagy hogy mit szeret és mit nem... Ilyesmiken ne civódjatok. Szerintem ez nem akkora gond, hogy ne lehetne megbeszélni. :)


Ha pedig végképp nem megy a dolog, akkor pl gyakorolj nyelvet olyankor, amikor a barátnőd nins otthon.

Zenét meg hallgass halkan, vagy fülhallgatóval, vagy ha még ez is idegesíti, akkor szintén olyankor ha nincs otthon. De azt tedd hozzá, hogy akkor ő is olyankor csinálja a számodra idegesítő dolgait, amikor a közelben sem vagy... És így kvittek vagytok. :D

2015. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát...talán azért állítja be azt, mert arra emlékezteti őt, hogy mennyire szereted a rockot és szerintem ez nem jót jelent.

Talán nem tetszik neki a kiejtésed, vagy valami, gondolom valamit csak tud ő is németül. Egyébként miért veszekedtek, ha össze akartok házasodni?

2015. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
ez nagyon gyerekes... Hány éves?
2015. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy érzelmi szado-mazo kapcsolat, nyilván élvezitek.
2015. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos megfelelő partnerek vagytok egymás számára?

Ha ki akartok tartani egymás mellett, jó volna valami kommunikációs kurzusra jelentkeznetek, ahol mindketten megtanulnátok kifejezni a problémáitokat, érzéseiteket, anélkül, hogy egymást bántanátok ezzel.

Mert ha direkt bántani akar, miért van veled?

2015. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mar ne haragudj, de hany evesen vagytok? Lb. 13 evesen fogalmaztam igy.
2015. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Proli angol. Hm. Sosem ertettem, miert kell fikazni a nyelveket... Minden nyelv nehez, mindet energia megtanulni, mire jo ez? Tenyleg, mint az ovodasok.

A menyasszonyod. Tehat gondolom ossze fogtok hazasodni. De miert, mikor ilyen banalis dolgokon kepesek vagytok osszeveszni? Inkabb orulnetek, h ketten egyutt 3 nyelven vagytok jok, nos a zenei izles meg ugye adott. Nyilvan akkor is ezt szeretted, mikor megismerkedtetek.

Azt nem hiszem, h direkt idegesiteni akarna. Talan inkabb elmult a rozsaszin kod es most kezd el kijonni, h kit mi idegesit a masikban. Ha nem tudjatok egymast toleralni, akkor valjatok szet most, vagy par ev mulva valas lesz.

Amugy a rockzene jo, bar nem mindegyik, es a hinarhajon felrohogtem. :)

2015. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!