Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól beszélek idegen nyelveket...

Jól beszélek idegen nyelveket (angol és német), vannak ismerőseim, akik más nyelveket beszélnek magas szinten (francia, olasz, norvég, svéd stb). Hol találhatok jól fizető munkát Budapesten, ami szakmailag is előrelépést jelent?

Figyelt kérdés
Hallottam Shared Service Centerek-ről. Ismeritek ezeket? Vagy tudtok jó cégek, kontaktot ajánlani? Hova fordulhatok, ha friss diplomás, nyelvet beszélő vagyok?

2016. nov. 30. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha Te keresel munkát, miért írtad le, hogy ismerőseid jól beszélnek idegennyelvet. Nem ők fognak állásinterjúra menni.
2016. dec. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Unisys-re keress rá. Náluk van SSC, kerestek pár hónapja (talán még most is) angolosokat, németeseket, hollandosokat. Sőt, asszem francia is volt. Oda mindenképpen érdemes elküldeni a jelentkezéseteket.
2016. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az SSC-kben általában a ritkább nyelvek keresettebbek, az angol-német párosítás (alapvetően szép teljesítmény, de) a mai világban semmi extra.

Hozzá kellene venni egy különlegesebb nyelvet is (pl. a te esetedben a holland könnyen menne, és elképesztően jól jövedelmező), s utána egyértelműen bővülnének a lehetőségeid.

2017. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!