Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jelentése van ennek az...

Milyen jelentése van ennek az álomnak?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársammal álmodtam, aki a legjobb lánybarátom volt a középiskolában. Négy éve nem találkoztunk. Valahol strandon lehettünk, de a lánybarátom rendes hétköznapi ruhában volt. Elkezdtem neki mondani -ami a valóságban soha nem történt meg- hogy milyen jól néz ki most, mennyire csinos ebben a ruhában. Egy piros póló és egy farmer volt rajta. Ezek után ő levette a nadrágját, piros tanga volt rajta. Mondta nekem hogy menjek közelebb érintsem meg a combját. Olyan érzés jött rám, hogy le kell feküdjek vele, mert legközelebb nem lesz rá lehetőségem, szóval nagyon örültem a kérésének. Megérintettem a combját, nagyon jó érzés volt, majd az álmom véget ért. Miért pont vele álmodtam ilyet, amikor nem is gondolok rá és már nem is tudom, mi történik vele?

2017. júl. 7. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerű...fontos neked, emelett le szeretnél feküdni vele.
2017. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Szeretnél szexelni ezzel a lánnyal.
2017. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!