Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a furcsa álom?

Mit jelent ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés
Ma reggel azt álmodtam hogy meghalt a dédmamám.Az álmomban édesapám Bejött a szobába és mondta hogy meghalt ekkor berohantam a szobába ahol édesanyám a kistesómmal aludt es neki is elmondtam...bementem megint ugyanabba a szobába és ott feküdt a dédmamám a kistesóm pedig "számitógépezett" (?)..ekkor odamentem a dédmamámhoz hirtelen megmozdult és vert a szive de nagyon gyöngén Elkezdtem újraéleszteni de nem birtam....és hirtelen felébredtem..mit jelenthet ez az álom kérlek segitsetek..

2017. júl. 10. 07:43
 1/5 anonim válasza:

A valóságban még él? Mert akkor akár egy jel is lehet, a változáaea vagy neadjisten balesetre.

Ha meghalt már a valóságban is akkor bűntudat a halálával kapcsolatban és ebben a formában mutatkotik ki. De az álmoknak nincs sok valóságalapjuk. Nem kell vele foglalkozni :)

2017. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még él szerencsére (84)
2017. júl. 10. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:
azt, hogy női kéz gondoskodására van igényed.
2017. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thoomas26 ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a jövőről szereztél információkat az álmodban, de a valószínűbb, hogy az ezzel kapcsolatos félelmed jelent meg ilyen módon.
2017. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 11. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!