Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa...

Mit jelenthet ez a furcsa álom, amit a barátnőm megálmodott?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Most ötödik osztályos vagyok. Az osztályomban van a legjobb barátnőm, aki nagyon furcsát álmodott. Úgy kezdődik, hogy a 14 (nyolcadikos) éves lánytestvére azt mondta: "Gyere mondjak el egy titkot" (a barátnőmnek) aztán egy fiú (hetedikes, és egy iskolába járunk vele is, meg a bar. tesójával), és azt mondta, hogy "Hallottam a titkot. Ha izélsz (sz..xelsz) velem, akkor nem mondom el senkinek." aztán a bar. tesója azt mondta, hogy "Nem elég csak egy csók?" a fiú meg: "Na jó." és ezután az jött, hogy vetkeztek (a bar. tesója és a fiú), és a barátnőm vette a fényképezőgépet, és amikor le akarta fotózni őket, egyből a kertükben termett. Aztán ott voltam én és a barátnőm, esküvői ruhában, és a nyakunkban volt egy BFF nyaklánc. (egy olyan BFF nyaklánc, amit venni akartunk (( unikornisos )) ) A gyűrünk olyan szín volt, mint az unikornisok a nyakláncon. Ugyanannyi idősek voltunk, volt pap is, nem vagyunk l..zbik, (ötödikesen biztos hogy nem). Ha valaki sejti hogy mit jelenthet, kérlek írjátok meg. [+infó: 3 éve vagyunk legjobb barátnők, a fiú, akiről beszéltem, az volt egy iskolai focimeccsen, és sokat beszéltünk róla meg a meccsről, azt a nyakláncot álmodta meg, amit venni akartunk. Asszem Ennyi. Ja, és a tesója meg a fiú nincsenek együtt.] Köszi hogy elolvastad!!! :** ^^

2017. máj. 26. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ötödikesen nem ilyen marhaságokon kéne egyikőtöknek sem gondolkodnia.
2017. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit, ne egyen fokhagymás kolbászt lecsóval meg pörkölttel lefekvés előtt, mert a fokozott lefekvés előtti kajálástól marhaságokat lehet álmodni. Egyébként annyi minden kiválthatja, hogy kár gondolkozni rajta (és ebbe még nincs benne az ezotéria, csak a "tudományos" magyarázat).

Egyébként meg leszbikus ötödikesen is lehet bárki, nem korfüggő.

2017. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vazz, hogy már ilyen fiatalon csak k**ni akartok.
2017. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Óóóó, látnátok a fiúkat.. Na mind1. Tehát akkor lehet hogy a brátnőm gondolkozik azon hogy a lányok felé vonzódik??
2017. máj. 26. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
hat 14 éves csajként én is stíröltem a pasikat. hát jóhogy. tomboltak a hormonok már, hisz a menstruáció zajlik a javából. úgyhogy nem kell meglepődni. persze furcsa visszanezni 21 évesen a 14 éves koromra. hiszen ha meglatok egy ilyen kislanyt, annyira fiatalnak tartom még. :D
2017. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!