Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maghalt a kutya, mi lehetett...

Maghalt a kutya, mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Két napja észrevettem, hogy éjszakánként a kutya fuldoklik, mintha hányna, s hörög. Ez előre jelezte a halálát, s tenni kellett volna valamit? Vagy semmi köze hozzá...? Igen, szólhattam volna valakinek a családból,de nem hittek volna nekem (hasonlóra volt már példa) egyedül pedig nem lettem volna képes tenni érte semmit.

Ma reggel pedig ott feküdt a ház előtt szerencsétlen...



2015. júl. 24. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosnak miért nem lett megmutatva AZONNAL???
2015. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fuldoklott, akkor nagyon valószínűséggel volt valami baja, nem csak viccből csinálta. Ha elvitték volna állatorvoshoz, lehet hogy tudott volna valamit csinálni vele...
2015. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy vmi a torkán akadt,ti meg végig néztétek ahogy megfullad,grat a szüleidnek!!!
2015. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lehetett a baj, hogy felelőtlen módon nem mutattátok meg orvosnak.
2015. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak éjszaka csinálta, azt is kb egyszer, úgy fél perig, 2 nap.
2015. júl. 24. 15:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Napközben pedig ugyanolyan volt, mint mindig 12 év alatt.
2015. júl. 24. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna mutatni állatorvosnak. Most már mindegy...
2015. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fél perces köhögés nem jelent halálos betegséget. Valamit eltitkolsz!

Szépíted és magad megnyugtatása végett szeretnéd hallani, hogy nem vagy vétkes.

"Szólhattam volna...", " nem lettem volna képes tenni érte semmit..."

Valószínűleg egész éjjel köhögött, kisebb nagyobb szünetekkel, csak Te nem figyelted. Néha köhög a kutya fél percig, mert füvet öklendezik fel, sőt az sem kizárt, hogy ott akad egy csont, de jó esetben kidolgozza, előfordult már emberrel is.

Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki meg akar halni, akkor az a legutolsó gondolatom, hogy hisznek -e nekem vagy sem. Főleg ha hasonlóra volt már példa. És főleg ha egyedül nem tudok tenni semmit. Ha pedig olyan a családod, hogy véleményed szerint le sem szarják a haldokló állatot, akkor a jövőben próbáld meg őket meggyőzni ,hogy lehetőleg ne vállaljnak kutyát.

2015. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, ha te csak néha fuldokolsz fél percig, akkor szarsz bele, vagy rohansz az ügyeletre?
2015. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8. voltam.

9# azért ez sem helytálló így, mert kutyáknál minimum két okot megtudok említeni, amikor még nem kell ügyeletre rohanni: Van az egyik amikor fűevés után öklendezik, és van a másik amikor gégeösszeesése van. Ez utóbbi előfordulhat érzékenyebb kutyáknál ha erősebben meghúzzák a nyakörvet.

A kérdező abban hibázott, hogy ezek az ártalmatlan dolgok rövid ideig tartanak, ha az ő kutyája hosszabb ideje szenvedett, akkor valóban el kellet volna vinni orvoshoz. Nem hiszem, hogy mindenki rögtön orvoshoz rohan, ha a kutyája krákog, köhög fél percig.

2015. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!