Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban kihullott az összes...

Álmomban kihullott az összes fogam, jelentése?

Figyelt kérdés

Mostanában visszatérő álom ez.

Érzem, hogy mozognak és gyakorlatilag köpködöm őket kifelé. Vér nincs soha, csak egyszerűen kijönnek.


(Sok fogászati kezelésem van mostanában, én racionális elmével ennek tudom be ezeket az álmokat, de kíváncsi vagyok az ezo "magyarázatra" is)



2017. júl. 14. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

En is almondom neha ilyet, sot konkretan ilyet. Par eve azt almondtam hogy egyenkent koptem oket ki, es annyira valosaghu volt hogy a mai napig az eletem egyik legrosszabb remalmanak tartom.

Nos en ugy tudom hogy a tudatalatti felelem az elmulastol, vagyis a halalfelelem okozza, akkor is ha tudatos eletedben felul tudsz emelkedni rajta.

2017. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezo magyarázat, az álmoknak nincs földön túli jelentésük. Azért álmodod ezt, mert fogászati kezelésekre jársz mostanában, és nyilván ez egy stresszfaktor, amit az agyad álmodban dolgoz fel.

Ha nem írtad volna, biztosan rá is kérdezek, hogy volt-e dolgod fogorvossal mostanában.

Nem is értem, hogy ha valaki "racionális elmével" képes gondolkodni, miért akar mégis ezotériával foglalkozni, ami körülbelül a sötét középkorra jellemző szellemi színvonal.

2017. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Racionális embernek tartom magam. Nem igazán hiszek az ezotéria világában semmilyen formában, de ez még nem jelenti azt, hogy nem érdeklődhetek iránta.

Soha nem tudhatom ugyanis, hogy milyen ember kerül az utamba, akivel szót kell értsek valamilyen oknál fogva, mert az érdek úgy kívánja.

Szóval kérdésem pusztán a kíváncsiságomból fakad, attól függetlenül, hogy a kiváltó okával tisztában vagyok.

2017. júl. 14. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok. Nem hiszem hogy a fogaszati kezelesekben keresendo egyedul az ok, mert en akkor is almodom ilyet amikor nem jarok kezelesre.
2017. júl. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2-es voltam. Nem letolni akartalak, csak felvetettem, hogy szerintem kár eltérni a józan gondolkodástól ilyen esetben is. De értelek, és jogos. Látod, én is itt vagyok. :)

Álmodni persze álmodhatunk ilyet akkor is, ha nem járunk kezelésre. Én is álmodtam már ilyet, de én tudom, hogy engem tudat alatt mindig aggaszt a fogaim épsége, és félek a fogorvostól. Ennyi bőven elég lehet, hogy ez néha előjöjjön álomként.

2017. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!