Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom hogy...

Mit jelent az az álom hogy már 3 napja azt álmodom hogy a barátnőm meghal!?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 12:49
 1/5 anonim válasza:
semmit ugyse fog meghalni.
2017. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vantel ***** válasza:
Pl 1 jelentés: Haragszol rá vagy szívesen megszabadulnál tőle, de ez feldolgozhatatlan számosra ezért az agyad megrendezi halálát.
2017. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak én nem haragszok rá de már egy ideje nem beszélünk és akkor lehet ez a baj hogy nem beszélünk?
2017. júl. 14. 20:54
 4/5 anonim válasza:
Én azt hallottam,hogy ha azt álmodjuk hogy meghal valaki akkor sokáig fog élni.
2017. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, ugyanis van az elmélet hogy amit megálmodsz emgtörténik, meg az is ha meghalsz álmodba sokáig élsz, szóval ez egy nagy elentmondás, és van benne logika, mivel te gondolod ezket, külömben nem látnád nem, szóval ha ezt megérted, hogy nincs értelme de mégis van megérted hogy mért álmodsz ilyeneket, meg izé ja, ha ebbe tényleg van értelem akkor esélyes hogy tényleg meghal, de nem valószínű.
2017. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!