Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jelent valamit, ha az osztályt...

Jelent valamit, ha az osztálytársammal ugyanazt álmodom, csak 1 nappal később?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam vmelyik nap óra előtt beszélt az álmáról, én másnap szinte ugyanazt álmodtam, csak a lány szereplők cserélődtek benne. Alsóban is történt ilyen, egy másik barátnőmmel, vele egy napon álmodtunk egyformát, egymásról.Mit jelent ez?


Ui:Egyikük sem a rokonom.



2013. júl. 29. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyan, hogy megálmodtam, mi lesz másnap az iskolában. Szerintem semmi jelentősége.
2013. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nincs jelentősége.De ha jobban meggondolom akkor lehet hogy szerencse hozta és lehet hogy így jelzi hogy össze iletetek.
2013. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lányok vagyunk
2013. aug. 1. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyanazt szívtátok...
2013. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Általánosba járunk...
2013. aug. 19. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Általánosban is lehet szívni...


Semmi jelentősége nincs, felesleges túlmisztifikálni ezt. Az is valószínű, hogy az egyikőtök hazudik.


Ui: A rokonok se álmodják ugyanazt. Remélem csak viccből írtad oda ezt a hülyeséget.

2013. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az álmaid emlékekből jönnek. Elmesélte, mit álmodott, emlékeztél rá. Nincs ebben semmi csoda. Mikor meg egyazon éjel álmodtátok ugyanazt, az lehett véletlen is. Lehet amúgy, hogy nagyon megértitek egymást, és szellemileg kapcsolatban álltok egymással; de ezt most ebből nem lehet megállapítani. Amúgy is, rengetegen álmodhatják ugyanazt, vagyunk a bolygón egy páran, ha úgy nézed. :) Plusz, a barátnőddel gondolom, hasonló az érdeklődési körötök:):) Amúgyis más szereplőkkel álmodtátok:) Amúgy az is lehet, hogy egyikőtök vmi látó, és akkor tud látni olyan dolgokat, ami mások fejében születik meg, meg meg tudja mondani, hogy a másik másnap miről fog álmodni. Na jó, ez már tényleg ilyen kicsit varázslatosabb:) Lehet az is még, hogy tudtán kívül ő varázsolta az álmodat, vagy te az övét:):) De ez már viszont tényleg nagyon elrugaszkodott.:) Amúgy lehet ilyen is, hogy ha messze vagytok egymástól, akkor is érzitek, hogy a másik éppen szomorú, vagy boldog. Nem tudom, hogy van-e ilyen köztetek, meg hogy mennyire van ilyen összhang, hogy esetleg beszélgettek, és ugyanaz jut az eszetekbe, és szinte kimondjátok egymás gondolatait.:):):)
2013. aug. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!