Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyet? Milyen...

Miért álmodok ilyet? Milyen jelentése lehet? A stressztöl lehet hasonló?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit kezdeni az álmommal. Ugy hogy konyorgom valaki segitsen, hatha ti tudtok okosat mondani.

A sztori nagyjabol az, hogy visszamentem az alltalanos iskolamba, ahova a volt osztalytarsaim meg mindig jartak. Valaki mondta, hogy pakoljam ki a sulis szekrenyemet, mert uj diak jott a helyemre es szuksege lenne ra. En pedig neki alltam dacolni, hogy marpedig eszem agaban sincs ilyet tenni,mert amugy sem szimpatikus a leanyzo aki a helyemre jott. Neki alltam mindenkivel tok jol elveszelgetni, majd a helyettem erkezo ujlany kotekedett velem. Ekkor elkuldtem a francba majd a neki alltam beszelgetni egy volt tanarommal. A kovetkezo pillanatban a tanarommal egyutt, egy masik tanarral es a leanyzoval voltam egy ilyen technika terem szerusegben. A lany kezenel labanal ki volt kotozve, es a tanaraim eppen arrol beszelgettek, hogy hogyan lehetne megijeszteni a kiscsajt. En meglattam magam mellett egy kest es mint ha mi sem tortent volna leszurtam, majd kisetaltam a terembol. A tobbiek kint roplabdaztak. A roplabdazas kozben 3 haltak meg. Egyik lany rosszul esett, kitort a nyakat. A masodikat rosszul talaltak fejbe a labdaval amibe belehalt, a harmadik pedig nem tudom, mert azt pont akkor vittek ki a mentosok amikor en bealltam ropizni. Egyszer csak egy neni lenyulta a kirakott penztarcakat ezert mindenki a neni utan szaladt, es mindenkit kikerhettek a sulibol, hogy a penztarca vadaszathoz bezarjak az egesz sulit, hogy ne lehessen bemenni. Ekozben a leszurt hulla (a lany akit en oltem meg) vegig ott volt a folyoson kiallitva meg mindig kikotozve es senki nem vett rola tudomast. Amikor kimentem az iskolabol, anyukam felvett, mondta, hogy induljunk haza mert neki elege van a napbol. Erre megallt egy ilyen nagy tipikus felhokarcolo elott es kozolte, hogy bemegyunk ebedelni. Bementunk leultunk egy asztalhoz, majd en megijedtem hogy bent hagytam az iskolaban a kest amivel leszurtam, megakartam nezni, hogy a kocsiban van e. Mikor elindultam kifele a kocsihoz belebotlottam egy csapat rendorbe akik azt mondtak hogy bonbariado van az epuletben. Felakartam hivni anyumat hogy jojjon ki azonnal, de mar pont indult a kocsi fele. Beszalltunk es elindultuk amilyen sebesen csak lehetett, viszont utkozben megdobaltak minket a menekultek egy nagyobb ko meretu hazilag keszitett bombaval. De nagyon sokkal, en pedig biztos voltam benne, hogy ez a karma, megfogunk halni, amiert gyilkoltam. Aztan vegig mentunk egy uton ahol vegig hasonlo bombak voltak kihelyezve. Majd megalltunk egy keresztezodesnel. Aztan felkeltett az ebresztom...:"D

Valaki valami tipp, hogy ezt miert almodtam?



2017. júl. 18. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hogy sikerült megálmodnod de komolyan? Xd én a thriller, akció, horror kategóriába sorolom
2017. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszintén?:D gözöm sincs, hogy ezt a csodát, hogyan hoztam össze:D szerintem le kellene állnom a gyilkos elmékkel 😂
2017. júl. 18. 09:15
 3/3 anonim válasza:
Kit akarsz megölni? :D
2017. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!