Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

Ma éjjeli álmom nagy hatással volt rám, de nem jöttem rá az értelmére.

Egy számomra kedves személyt vártam, megérkezett, majd mikor újra kerestem, akkor egy számomra kellemetlen személy társaságában volt, és együtt nevetgéltek. A kellemes személy folyamatosan kereste a tekintetemet, a kellemetlen személy nekem háttal volt, de felismertem.

A való életben ez a két ember még soha nem találkozott, nem is tudnak egymásról.

Mindkét személyt felismertem, de úgy érzem, hogy a személyük nem lényeges, csak az, hogy egyikük számomra nagyon kedves, másikuk pedig nagyon nem. Mindannyian nőneműek vagyunk, és az álomban is megtartottuk a nemünket.


2017. júl. 18. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez nem rejtett dolog :D Tisztában vagyok vele, hogy a saját nemem se hagy hidegen, de szerintem ennek nincs köze ehhez az álmomhoz...
2017. júl. 18. 17:10
 2/2 anonim ***** válasza:
túl kevés a szimbólum az infó ahhoz hogy értelmezni tudjam.
2017. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!