Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Ma volt egy elég érdekes és összetett álmom, mivel felébresztettek közben elég jól emlékszem rá. Több szem többet lát alapon megosztom, én nem tudok mit kezdeni vele. :)


Kívülről szemléltem az eseményeket. Láttam egy 20-30 éves barna hajú férfit, akinek a munkája katona/edző, szóval fizikumot igénylő munka volt. Valamilyen ünnep volt és a férfi kapott nagyanyjától egy hatalmas fejű piros rózsát, ami mellett volt egy kis sárga rózsa is, a kettő egy masnival összekötve. Az ajándék ellenére elkezdtek veszekedni a nagyanyjával.

Aztán váltás következett és láttam a férfi múltját, kb. 6 éves kisfiú volt és egy lánnyal játszottak. Valami tüskés bozótszerűséggel "vívtak" mindketten, aminek a végén meggy, vagy valamilyen bogyós gyümölcs is volt. A kislány igyekezett kitárni az ütések elől, de a gyümölcsöt azért megpróbálta letépni.

Megint vágás és ugyanazt láttam, csak már nem ágakkal, hanem vastag, kardszerű pengékkel harcoltak.


Ennyi, meg még talán az lényeges, hogy lépcsőről figyeltem az eseményeket.


2010. máj. 22. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Azta!ez, de jó álom!hát nem sok mindent tudok ebből kíszűrni:/csak annyit tudok mondani, h érdekes:)
2010. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az. :) Én sem szoktam ilyeneket álmodni, ez valahogy olyan különös álom volt, azért raktam fel. :)
2010. máj. 23. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!