Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi okozza a visszatérő álmokat?

Mi okozza a visszatérő álmokat?

Figyelt kérdés

Talán egész életemben most először van visszatérő álmom. Egy liftben vagyok, ami nagy sebességgel megy felfelé, és félek, azt várom, hogy végre épségben jussak fel a 4. szintre. Majd mikor elér oda, elkezd zuhanni. De tudom, hogy nem fog ténylegesen lezuhanni, egy idő után el is kezd ismét felfelé menni. Majd amilyen gyorsan csak lehet, kiszállok belőle. Utána mindig megfogadom, hogy a lépcsőn fogok menni(:D), de újra és újra a liftet választom.


Azt olvastam, hogy a szerelmi élethez lehet köze. Tud valaki értelmezést adni ehhez?

21L



2017. júl. 10. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
te irányítod az életedet? Nincs kerékkötő jelen az életedben?
2017. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Csak erre gondolsz amikor elmész aludni.

Az álmoknak nincs jelentésük,azért álmodjuk azt amit,mert arra gondolunk...

2017. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 thoomas26 ***** válasza:
100%

Az álmainkat mindig a mindenkori lelki világunk folyamatai alakítják. A mindenkori félelmeink, vágyaink, érzelmeink törnek ilyenkor a felszínre, akár szimbolikus formában is, hogy ilyen módon azok megoldódjanak és a lelkünk megnyugodjon. Minden álomnak e szerint kell a jelentését keresni, melyet kizárólag maga az álmodó tud a legpontosabban értelmezni, hiszen a saját lelki világát, saját életének mindennapjait csak ő tudja igazán.

A visszatérő álmok minden esetben azért jelentkeznek, mert az a probléma, vagy érzelem, mely azt az álmot generálta, még mindig fenn áll, megoldásra még nem került az életben.

Szóval, hogy a liftes álmod milyen problémádra, élethelyzetedre világít rá, akár csak szimbolikus értelemben is, csak te tudhatod. Talán úgy érzed, hogy nem találod a helyed, hogy nem tudsz oda eljutni, ahova szeretnél.

2017. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam erről, hogy azt jelentheti a nagy sebességgel felfelé haladó lift, hogy túl nagy lendülettel indulok bele egy kapcsolatba és utána jön a zuhanás...ez érdekes, mert az utóbbi 2 kapcsolatomnak pont azért vetettem véget, mert én már az elején odavoltam értük, ők viszont 1-2 hónap után sem rajongtak...mintha csak úgy ellettek volna velem, vagy lehet náluk ez nagyon lassan alkul ki. Lényeg a lényeg, mindkettőnek így egyik pillanatról a másikra lett vége. És azóta szokott ez az álom visszatérni.
2017. júl. 10. 15:28
 5/6 thoomas26 ***** válasza:
Ha azóta vannak ezek az álmaid, akkor valószínűleg ahhoz köthetők, amit írtál. Hogy mennyire fognak rendszeresen jelentkezni a jövőben, az sok mindentől függ, de addig vissza-visszatérhetnek, amíg azon túl nem tetted magad, ami végső soron okozta.
2017. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval te egy fix szintet akarsz, de ehelyett csak fel-le megy, míg tudat alatt ki akarsz szállni és kiszámítható dolgot választani. Vajon mi lehet. O.o


Viccet félre téve, rengeteg nyitott kérdés van. Tudnom kéne, mily életed van, hogy választ adjak s segítséget.


Minden álom tanításért van. Erősen tenned kéne már valamit, amit nem teszel, ezért ösztönzik tudat alattid ugyana álommal.

2017. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!