Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában...

Miért álmodok mostanában kutyával?

Figyelt kérdés
Többször álmodom, hogy egy mező közepén vagyok, egy völgyben valószínűleg, ahol a zöld gyepen céltalanul sétálok, és egy kutya mindig megjelenik mellettem. Mindig más fajta kutya. Van komolyabb jelentése az álomban?

2017. júl. 26. 15:45
 1/6 Ráhel.. válasza:
Állítólag hűséget jelent a kutya az álomba
2017. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de jelenleg nincs párom, hűségen végképp nem gondolkodom.
2017. júl. 26. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
És kutyád van?
2017. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs
2017. júl. 27. 02:06
 5/6 Aneem ***** válasza:

Röviden annyit jelent, hogy az őrangyalod, angyali segítőd melletted van szorosan az utadon, így nem vagy egyedül. Próbál segíteni neked az irányú vágyaidban hogy megéld a szabadságot, mert lehet hogy vagy fizikai vagy lelki szinten valami miatt nem érzed magad szabadnak, ez akár tudat alatt is lehet olyan érzés formájában amiről eddig még tudomást sem vettél.


Javaslom, gondolkodj el azon mi az a valami ami az életedben bebörtönöz, és nem engedi hogy szabad légy.

2017. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2017. júl. 27. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!