Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak (mi) lehet a...

Ennek az álomnak (mi) lehet a jelentése?

Figyelt kérdés

Igazából, ahogy reggel felkeltem nem is jutott eszembe egyből az álom. Egyszer csak beugrott sajnos kicsit már homályos.


Egy erdő közepén kezdődött ahol ott volt legalább 10 osztálytársam. Azért voltunk, mert előre lehetett utazni a jövőbe persze csak korlátozásokkal. Szóval nagyon előre nem. Mások időpont jelölésére nem emlékszem. Nekem az volt a tervem, hogy a kérdezni akarok ezért a nagymamámhoz mentem. Valamiért nekem sokkal hosszabb ideig tartott az utazás mint másoknak.

Amikor megérkeztem egyetlen egy épület állt a látóhatárban. A tájról egy röpke képet láttam. Azt éreztem ezen a helyen már jártam, de nem voltak bokrok, fák sem folyók és emberi élet semmilyen jelét nem lehetett látni (utak, városok, állatok sem voltak). Csak egy dombos zöld puszta.

A ház idősek otthona volt a következő képen már bent vagyok és kérdezek rajtunk kívül senki sincs az épületben. A szobában van 1-2 szék, egy asztal, egy szekrény, egy kandalló és van ablak is amin az én szemszögemből csak nagy fehérséget látni (mintha nagyon erősen sütnek kint a nap). Az épület többi részét egyáltalán nem láttam.

Az alak hangja a mamámé de arcát nem látom. Már nem tudom pontosan mit kérdeztem, de témájában a jövőmről ebben biztos vagyok.

Aztán egyszer csak mondja a 'mama', hogy siessek vissza az időmbe, mert valami rossz jön. Először nem sikerül. Ekkor belép egy nagy termetes alak aki tudja, hogy itt vagyok. Elbújok egy szekrény mögé ekkor egy új szereplő ad valamit, hogy most ezzel próbáljak visszatérni. A visszaút is hosszan sikerült, de visszakerültem. A szívem majd kiugrott a helyéről és kérdezik is az ott lévők, hogy mi történt meg, hogy nagyon sokáig ott voltam.


Ezzel kb vége többre nem emlékszem


Szerintetek ennek az álomnak van jelentése vagy csak az agyam random összerakosgatott valamit? Nagyon ritkán emlékszem az álmaimra avagy nagyon ritkán álmodok. Még hozzátenném, hogy egy filmet sem néztem mostanában amivel bármi egyezés lenne az álomban. pl időutazás ugye.



2017. aug. 3. 09:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Eléggé személyes képek jelennek meg az álmodban. Lehet jelentősége, de ezt csak Te tudhatod megfejteni a jelenlegi élethelyzeted alapján.

De lehet egy hiánypótló álom is. Nem tudom, a nagymamád él e még, vagy milyen vele a kapcsolatod.

2017. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thoomas26 ***** válasza:

Igen, minden bizonnyal a mamáddal kapcsolatos érzelmi szálad lehet az oka az álmodnak. Fontos lett volna megemlítened, hogy él-e még, bár nekem az írásod alapján az jött le, hogy nem - de persze tévedhetek.

Ha nem él már, akkor csak hiányzik s újra szerettél volna vele találkozni, ezért álmodtad ezt.

Ha él még, akkor pedig vagy nagyon szoros a kapcsolatod vele, illetve úgy érzed, hozzá tudsz fordulni, ha gondod van, vagy nem tudsz vele közeli kapcsolatot fenntartani, de szeretnél.


Az álmodban, noha összejött, de mindenképpen rövidre kellett zárjad a vele való találkozást. Ez utalhat arra, hogy valahol a lelked mélyén tudod, hogy nem tudsz vele már szoros kapcsolatot ápolni. Ha meghalt, nyilván azért, ha nem, akkor egyéb okból.

2017. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére él még és nagyon jól kijövünk. :)
2017. aug. 3. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!