Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy mondjam meg a barátomnak/...

Hogy mondjam meg a barátomnak/vőlegényemnek, hogy úgyérezm nem lehetek már sokáig vele?

Figyelt kérdés
Gondolom más is "megálmodta" a jövőt. Múlt éjjel azt álmodtam, hogy sötétben vezetek egyedül, és egyszer csak kétlámpa jelenik meg előttem, egy nagy csattanás és felriadtam. Nagyon élethű volt, máskor is volt, hogy "megálmodtam" a jövőt, távolit vagy közelit, is-is. 23 vagyok, párom 26. Hogy mondjam meg neki, hogy mi gyötör, hogy félek és hogy nem merek újra elaludni? Az esküvőnket akarom tervezni és nem a temetésem (vagy bárki temetését). Volt olyan aki "megálmodta" az egyik szerencsétlenségét, vagy rokona/ismerőse halálát?

2017. aug. 3. 20:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
93%
Anyám a temetésèt àlmodta meg, és még azt is hogy 42 èv van a koporsón. Most 54 éves. Szóval ezek miatt ne félj. Esetleg elmondhatod neki az àlmod, talán segitene "tultenni magad" rajta
2017. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Én tegnap azt álmodtam, hogy a fülemből férgek jönnek ki.. na most akkor ez fog törtnni szted??par napja rosszat almodom, de sztem a meleg miatt.
2017. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
97%

En tegnap ejjel azt almodtam, hogy kiutasitanak az orszagbol, ahol eppen vagyok. Most akkor szoljak a paromnak, hogy barikadozzuk az ajtot, mert varjuk a helyi TEK-et? Az utlevelemet meg rejtsem el?

Hulyesegekkel ne farassz mar senkit. Este van.

2017. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
95%
Ó egek Ura!
2017. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Volt egy időszak, mikor állandóan azt álmodtam, hogy kocsival "lerepülünk" az útról, szóval ez alapján már eléggé halottnak kéne lennem.
2017. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Nővèrem egyszer azt álmodta hogy kutyát szült. :D Azt nemtudom hogy a párjának elmondta-e, de mèg együtt vannak. :D


28/F

2017. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy egy kis lény azt mondja, hogy "halott". Majd mikor megkérdeztem tőle, hogy ki, azt válaszolta te /vagyis én/ Viszont még mindig élek.
2017. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy Keanu Reeves a pasim, meséltem is a férjemnek reggel, de azért nem futok beadni a válási papírokat. John Wick 2-t néztem előtte, ma meg zombisat fogok rögtön, szerintem ha álmodok is majd velük, munkába ment nem fognak az élőhalottak rámtörni, legalábbis bízom benne :D Vagy húsz éve megálmodtam a lotto ötös számokat is, azóta is megjátszom őket néha, amikor nem, akkor is mindig megnézem miket húztak ki, jelentem, eddig még nem nyertem meg, pedig elmúltam 40...
2017. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyedül az első válaszoló adott értelmes választ, neki köszönöm. És azt is, hogy elmeroggyant vagyok (sarcasm), máskor is volt, hogy egy még ha nem is halál esetett, de nem is egy életveszélyt megálmodtam. Máskor is éreztem, hogy nem érek meg egy bizonyos kort, de most még jobban parázok, mert nagyon élethű volt, nem volt benne semmi "természetellenes"
2017. aug. 3. 21:28
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
ezért nem jó ezoterikusan hibbant csajjal kezdeni. A reggeli kávézaccból levezet valami hülyeséget, aztán senki nem tudja mi baja van.
2017. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!