Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az alábbi álmok?

Mit jelentenek az alábbi álmok?

Figyelt kérdés

1.: Kiesett egy fogam. Ez akkor is rosszul állt és a valóságban is. A kihullása után pedig nem éreztem jól magamat.

2.: Elkezdtem vezetni egy kéziváltós kocsit. A valóságban nem érzem fontosnak a jogosítványt, ezért nincs is. Viszont mikor felkeltem, akkor azt éreztem, hogy nem voltam hű a gondolataimhoz és a véleményeimhez.

3.: 2 karatés férfi harcolt az egyik társasházban, ahol van egy kis lakásunk (ez a valóság). Valamiért az egyiket meg akartam védeni. Ezután a verekedésben teljesen alul maradtam, de felfedeztem, hogy nekem is van egy különleges képességem, ahogyan nekik is. Én nagyon gyorsan tudtam lépcsőn rohanni. Amikor leértem az 1. emeletről, pont akkor állt meg egy gazdag srác apukája, 2 vagy 3 tesója és a sofőrje egy fekete régi Mercivel. Beszálltam, mondtam is, hogy ki vagyok, de ők nem értettek a nyelvemen és a sofőr valami olyasmit próbált mondani, hogy nem baj, majd engem visznek el a másik srác helyett.



2017. aug. 4. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Mozog a fogad/sokat foglalkozol vele?

2. Lehet, hogy nemvagy ura telljesen az életednek ès kezedbe szeretnéd venni az iranyìtàst?

3. Van valami, amit hatrahagynàl?

2017. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!