Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelentenek az alábbi tárgyak?

Mit jelentenek az alábbi tárgyak?

Figyelt kérdés

Uncsitesómék nagymamám házában találtak egy dobozt, amiben érdekes tárgyak voltak:


1. fekete madártollak összekötözve

2. felismerhetetlen szárított növény összekötözve

3. gombfűzérek

4. kés, penge

5. Egy gyertya amibe valami írás (szimbólum) belekarcolva és ugyanaz a szimbólum egy papírban leírva, a papír piros viasszal le volt zárva


Érdekelne hogy ezt mire használhatja, mit csinálhat vele? Örülnék, ha valaki aki ezzel foglalkozik privát üzenetben is segítene! Köszönöm a válaszokat.


2017. júl. 26. 21:29
 1/7 anonim válasza:

Nem vagyok egy nagy tudós de ezek ilyen rituálés dolgoknak tűnnek

1. A fekete madártollakat el kell égetni ha valami rossz történik és ez így Elvileg szerencsét fog hozni.

2. A szárított növények elfüstölése távol tartja a rosszat.

3. Erről nem tudok semmit.

4. Ez valószínűleg rováshoz (karcoláshoz. Fába szoktak dolgokat írni/rajzolni) kell.

5. A gyertya pedig..... Például a szent gyertyára egy kereszt van rajzolva..... Attól függ milyen szimbólum.

Valamilyen hatása van Elvileg ha meggyújtod. Ha pedig a hatást el akarod tüntetni akkor megint meggyújtod a gyertyát és a lángjával elégeted a papírt amin ugyanaz a jel van.


Nem foglalkozom ezzel, nem biztos hogy mondtam mindent de Örülök ha tudtam segíteni. 😊

2017. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajna ők sem tudták
2017. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Aneem ***** válasza:
Letudod rajzolni a szimbólumot ami bele volt karcolva a gyertyába ? Mert annélkül gyakorlatilag semmit sem tudunk mondani.
2017. júl. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az írást lefotóztam!



[link]

2017. júl. 27. 07:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Öreganyátok minden jel szerint egy indián volt. Az a közép-amerikai fajta.
2017. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerelmi blokk, az illető ártani akar vagy féltékeny. Hogyan került hozzád?
2017. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megérett a helyzet a lomtalanításra.
2017. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!