Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan, hogy álmotokba...

Volt már olyan, hogy álmotokban ráébredtetek hogy álmodtok? Ha igen akkor mit tettetek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

ennek tengernyi irodalma van.

tudatos álom és google

2017. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Többször is voltam így. Olyan is volt, hogy felébredtem, utána folytattam ugyanazt az álmot, majd megint ébredés és megintcsak elalvás után folytatás. Ez egyszer történt csak. Általában emlékszem az álmaimra.
2017. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de sajnos nem tudom kezembe venni ilyenkor az irányítást :( Pedig az milyen király lenne, élni az álmomban :)

Amikor nagyon rosszat álmodok, akkor realizálom, hogy ez nem lehet valóság, ez biztos álom. És amíg fel nem ébredek, addig folyamatosan nyugtatom magam, hogy ez csak álom.

Általában (relatíve) rövid időn belül felébredek, és akor megnyugszom, hogy igazam volt.

2017. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megesett, de semmi különös nem történt, ment tovább a "film". Nemigen volt ráhatásom a dolgokra.
2017. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor sejtem, hogy ez álom, még befolyásolom is, de mindig megijedek egy idő után, hogy bakker, mi van, ha mégse csak álom?? Általában szexuális tartalmú álmoknál fordul elő ilyen, nem tudom, miért! Szóval azt inkább nem fejteném ki, hogy mit tettem, de tudtam befolyásolni. De sose mertem úgy igazán, mert nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ez nem a valóság...
2017. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Leírom az utolsót, mert az volt a legfurcsább. Álmomban felébredtem zsibbadt az egész testem és nagyon szédültem nem értettem, hogy miért ilyen nehéz felkelnem az ágyból. Kimentem a sötét szobából, aztán végig a folyosó és akkor megláttam anyámat. Köszöntem neki, de semmi válasz, még csak rám sem nézett. A végén már kiabáltam neki, hogy anya, de semmi reakció és akkor rájöttem, hogy valami nem stimmel. Eszembe jutott, hogy én nem is a régi otthonomban feküdtem le aludni és vissza is mentem a régi szobámba, hogy vissza feküdjek és akkor majd ott ébredek fel legközelebb, ahol igazából elaludtam. Megint felébredtem és megint jött a szédülés és a zsibbadás. Kimentem és anyám még mindig ugyan ott ált. Elkapott a félelem. hogy nem tudok vissza menni, Szólítgattam, hogy anya és akkor elindult felém. Azt hittem végre lát engem, de nem látott egyszerűen átment a testemen nagyon rosz érzés volt mintha áramütést kaptam volna és még az energiát is láttam, ami olyan volt mint a villámlás. Vissza szaladtam megint a régi szobámba és ágyba bújtam. Féltem, hogy soha többet nem tudok visszamenni. A következő ébredésem a munkahelyemen történt meg. Senki nem volt ott. Néztem a fali órát 5 ó 30 percet mutatott. Rájöttem, hogy reggel van, mert ha este lenne az étteremben teltház lenne. Aztán hirtelen egy kopasz férfi ált velem szemben úgy nézett ki mint egy szerzetes és akkor felültem az ágyon. Nem tudtam, hol vagyok, teljesen össze voltam zavarodva. Mikor kimentem a sötét szobából akkor jöttem rá, hogy most tényleg felébredtem. Nevettem vagy egy órán át. Azt hiszem ezt az álmomat soha nem fogom elfelejteni, annyira élethű volt.
2017. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A youtubon van egy férfi aki erről mindent elmond.A tanulom magamat csatornáján.
2017. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy rajottem, hogy almodom, es akkor mindenkinek beszoltam, meg pofonvagtam oket (akiket a valosagban nem lehetett, mert csak ugy nem verhetszbmeg valakit, aki idegesit). Nagyon jo erzes volt. Maskor sajnos nem esik le, hogy almodom, es van , hogy elveszitek embereket, vagy nem kivant terhes leszek, vagy hozza kell mennem valakihez, akihez nem akarok... ilyen hulyesegek, es ezek ellen sosem tudok tenni semmit, vagyis mindig megprobalom az almomban, ellenkezek, es ennek az a vegeredmenye, hogy addig huzom az idot, hogy felebredek.. es akkor az alomban elorevetitett negativ dolog a vegen nem kovetkezik be
2017. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Turbeek1 Az biztos, hogy ott az igazi élet valahol odaát! Viszont, ahogyan én akkor ott az álmomban láttam az kicsit másabb volt mint az életben. Olyan volt mintha félhomály lett volna szinte végig csőlátással, na meg néha vaksötét. Nagyon remélem, hogy a te általad írt igazi élet nem erre az odaátra vonatkozik, mert én ezt inkább kihagynám. :) 6os voltam!
2017. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egy nagyon hülye álom volt.

Egy hírességgel beszéltem a kertünkben, de jött egy szörny (ez már több álmomban is megtörtént), ezért leesett, hogy csak álmodom. Bementem a házunkba, szóltam anyámnak. A következő beszélgetés folyt le:

-Anya, lehet, hogy ez hülyén hangzik, de én most csak álmodom. Felakarok kelni! Mit csináljak?

-Mondd magadban sokszor azt, hogy felakarok kelni.

Megtettem amit mondott (kb. 3-szor), láss csodát, felkeltem.

Sosem fogom elfelejteni ezt az álmot.

2017. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!