Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sikerült már álmotokban...

Sikerült már álmotokban öngyilkosnak lenni?

Figyelt kérdés

Fúú nekem 4 nappal ezelőtt összejött, azóta is a hatása alatt vagyok.

Egyrészt maga az öngyilkosság, mivel nem vonat elé ugrottam, hanem bezártam magam egy dobozba, ami egy szakadék szélén volt és addig lökdöstem magam, amíg beborult a doboz és éreztem ahogy zuhanunk és ahogy felemelkedek a dobozban, mert én lassabban estem aztán akkor tudatosult, hogy meg fogok halni.

Aztán hogy utána mi történt, nem szeretném egyelőre leírni(de nem ébredtem fel), kíváncsi vagyok, hogy más átélt e már hasonlót.


2017. márc. 23. 17:52
 1/9 anonim válasza:
Nekem sikerült. Álmomban elvágtam az ereimet és, ha jól emlékszek szellemként járkáltam tovább az álmomban. Szinte fel se akartam utána kelni. Tök jól éreztem magamat úgy.
2017. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek igan, bele is halt szegény.

Szellemként mesélte el, hogy ezt álmodta.

2017. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Velem az történt, hogy megtudtam, hogy ha öngyilkos lesz az ember, visszaugrik a születéséhez és újra kezdődik minden.

Elég brutál volt.

2017. márc. 24. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
És mi történt utána? Tök kíváncsivá tettél.
2017. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Semmi, gyorsan végigpörgött az egész és megint ott voltam a dobozban, de még fent.

Aztán csak feküdtem és totál el voltam halva, hogy ennyi az öngyilkosság, nem megoldás.

Azt is tudtam, hogy álmodok és hogy ha valóban megtenném, ugyan ez lenne, csak nem vágnám, hogy már egyszer megtettem.

Reggel felébredve totál a hatása alatt voltam és azóta úgy érzem, hogy tényleg ez van.

Visszakerülök, de nem emlékszem rá, hogy már megtettem.

Úgy viszont szar, hiszen egy hurokba kerülsz és addig nem szabadulsz, amíg meg nem változol.

2017. márc. 24. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem félbe vágot egy gyári darálo és egyik felet a testemnek vonszolta el a másikat az orvoshoz. És tökre ideges voltam, hogy poros lesz a mindig kicsúszó belem, meg jöttek a varjak és ajjj....
2017. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Basszus ez nagyon durva!! Kedves válaszoló! Én ma éjjel álmomba úgy haltam meg, hogy kiugrottam a negyedikről, és eltört a nyakam. Egyből meghaltam, de éreztem az érzést is.. aztán a halál pillanata után, ami valamiért nagyon ijesztő-új volt, úgy keltem fel álmomba, mint aki vagy egy évet aludt, felkeltem, de már újra születve, ugyan abba az élethelyzetbe beleszületve ahonnan kiszálltam. Valami történt már nem emlékszem mi, csak arra hogy újra ki akartam ugrani a negyedikről, de a többiek sírva könyörögtek hogy ne tegyem, pedig nagyon meg akartam. Végülis meggyőztek és nem tettem meg újra. .. de van abban valami amit mondtál.

Valamelyik álomfejtő oldalon olvastam azt hogy változtatni kell, változás lesz, azt jelenti az öngyilkosság.

Szép napot!

2017. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.
2017. ápr. 7. 17:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Most esett le, hogy lehet ezért van a de javu érzés is.
2017. ápr. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!