Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elraboltak a földönkívüliek...

Elraboltak a földönkívüliek és kísérleteztek rajtam. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Na szóval elraboltak, miközben aludtam és miután felébredtem egy boncasztalon voltam. Közben pakolták kifelé a szerveimet és cserélték is, de nem éreztem fájdalmat, végül a géneimet is kicserélték. Nem tudom, de úgy 4 óra felé ébredtem egy árokban. Azóta sem tudom, hogy álmodtam vagy ténylegesen elraboltak.
2017. aug. 6. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És azt honnan tudod, hogy a génjeidet is kicserélték?
2017. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez furaa . Csak csodálkozok ezen. Engem még soha nem raboltak el xd ne etess má
2017. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát mert valamiféle holografikus ketyerével DNS láncot vetítettek egy monitoron és kicseréltek egyes részeket, majd végül valami vékony csöveket raktak a tarkómba, amiben valami zöld folyadék folyt lefelé.
2017. aug. 6. 11:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A cuccot hanyagold..
2017. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Milyen cuccot?

2017. aug. 6. 11:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az álom a pici agyad szeméttelepe. Keveredik benne régi és új,fantázia és valóság. Szerencsére semmi jelentösége, csak akkor van baj, ha jelentöséget tulajdonítasz neki.
2017. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
He? Kissé lekezelő módon nyilatkozol. Tök béna va...én jelentőséget tulajdonítok neki, szóval mi is az a baj, amit említesz?
2017. aug. 6. 12:12
 8/14 anonim válasza:
52%
találj valami hobbit és nem fogsz annyi fszságot írogálni az internetre
2017. aug. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elraboltak. Olyan személyiséggel és tudással rendelkezel, amiről tudták, sose fognak neked hinni, sose fogod tudni rendesen átadni, sose fogod tudni beazonosítani, tényleg elraboltak-e vagy nem, stb. Ahogyan elemzed válaszolókat s nekik írsz, látszik, te nem csak megjátszod, nem érted, tényleg nem értesz szeleteket belőlük.

Ha ez komoly, szerintem tényleg elraboltak.

Ha csak mókázgatsz, tudd, nagyon rossz úton haladsz ha hagyod, ilyeneket nyilváníts meg magadról s szórakozz rajtuk.

Remélem első valóság.

2017. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
52%
Szerintem kicsit sokat ittál
2017. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!