Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » TAPASZTALT ÁLOMFEJTŐK! Mit...

TAPASZTALT ÁLOMFEJTŐK! Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Mély nyomot hagyott bennem. Egész nap úgy érzem, mintha az álom bennem hagyott volna valamit. Érdekelne, hogy jelent e valamit és ha igen, mit?


Van egy fiú aki tetszik, ez a sztorink: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Az álmom a jövőbe tekintett. Valószínűleg újra osztálytársak leszünk ezzel a tetsző fiúval, aki megint csak legyen Tomi, mint az előző kérdésnél.

Az álmom:

Az új suliban van az első nap, ahol Tomival osztálytársak vagyunk. Összetalálkoztam az osztályfőnökkel, az újjal, aki kb. 24 év körüli lehetett és letegeztem, mivel még nem tudtam, hogy ő lesz az o.főm. Ez volt a párbeszéd: Én: - Ó! Heló! (az o.főm mellett állt egy másik tanár, aki így szólt:) -Máris így letegezed? Aztán hirtelen a terem ajtajánál állok. Belépek és a gyerekek beszélgetnek, akár egy szünet alatt. Az o.főm a tanári asztalnál, lúdtollal írt valamit és morcosan nézett rám, majd így szólt: -Igen? Hallgatlak? (mintha azt várná, hogy bocsánatot kérjek. Ugyanígy kértem bocsit anyukámtól is, mikor összevesztünk, ő is ugyanezt mondta és ugyanabban a stílusban, mint az álmomban az o.főm.) Aztán én így szóltam erre:- Jó! Rendben! Bocsánat! Könnyeztem, mivel a szemem sarkából láttam, hogy Tomi is a teremben ül (akkor már mindenki némán ült és hallgatta a bocsánat kérésemet). Aztán ránéztem Tomira és láttam, hogy ő is könnyezik és valahogy tudtam, hogy azért, mert sírni lát. Újra időugrás van. Az udvaron voltam, szünet volt. Az osztálytársaim csapatba elmentek a kert végébe, ahol egy titkos csapat volt és valami szervezet volt a tanárok ellen, amibe benne volt Tomi is. Pontosabban nem emlékszem, hogy a szervezet célja mi volt, de valami összeesküvés a gonosz o.fő ellen. Engem terrorban tartott az o.fő, eltiltott Tomitól, mert tudta valahonnan, hogy szerettük egymást, ezért csak titokban az udvaron, egy rejtett helyen találkoztunk és beszélgettünk a múltunkról meg, hogy hogy vagyunk. De éreztem, hogy az álmom alatt és most is egész nap van rajtam egy nyomás, amit szerintem az o.fő ruházott rám, hogy folyamatosan a nyomomban van, hogy eltilt Tomitól. És egész nap éreztem ezt a nyomást, még ha álom is volt, de éreztem.

Ez simán megtörténhet, ugyan is alapjában ez a jövő vár rám: egy osztályba Tomival és akár ilyen osztály és o.fő is lehet. Ki tudja?


Kérlek titeket írjátok le mit jelent az álmom, fontos lenne! Hiszek a jóslatban, hiszek a második életben és hiszek az álmokban. Anyukám járt jósnőnél régebben és valóban megjósolta a jövőjét.


Szóval aki tud segíteni, kérem írja le mit akar tudtomra adni az álmom! Esetleg, ha segít belinkeltem a múltunkat Tomival, ott van fent a link!


Nagyon köszönöm a normális válaszokat!


Baboly



2017. aug. 5. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:

mégis mi a földszntet vársz? mit kell elemezni??

hagyjá már a hormonos álmaiddal!

2017. aug. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el de semmit.
2017. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nem hormonos álom.Csak kíváncsi lennék jelent e valamit
2017. aug. 5. 11:15
 4/6 anonim válasza:
Vigyázz, spoiler veszély: a válasz benned van. NEKED mit jelentenek a szimbólumok, NEKED mit üzen. Ne mástól várd a választ. Az én tudatalattim máshogy van programozva mint a tiéd. Ha elolvasom amit irtál, az csak saját magamra tudom értelmezni, nem másra.
2017. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem értem mit jelent? Hogy a jövőt szeretné bemutatni vagy a "vágyaimat" vagy mit?
2017. aug. 5. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Énnekem most az az érzésem, hogy lesz még köztetek valami, tehát hogy nem lesztek elkülönítve örökké a Tomival. Nem véletlenül került ő bele az életedbe. Én kizárnám, hogy csak ennyi legyen; csak most még nehéz időket éltek meg, de többek között ezt is megtapasztalni születünk le ide. De valami szerintem várható még a jövőben, hogy lehetőségetek lesz majd rendszeresen találkozni. Amúgy én nem vagyok álomfejtő, csak szerintem olyan, hogy gyakrabban találkoztok, és nem lesztek majd így lekorlátolva, szerintem olyanra már lesznektek pár év múlva lehetőség. Amúgy tényleg fogalmam sincs. Ja és nem konkrétan kifejezetten szerelmi kapcsolatra gondolok, lehet, hogy csak sima baráti lesz, de lehet, hogy szerelem. Sőt, hogyha most ilyen szinten szét vagytok választva, de te fontos vagy és sokat jelentesz neki, és ez kölcsönös is, lehet , hogy most nem lesz lehetőségetek ebben az inkarnációban együtt járni, de lehet, hogy majd egy következőben. Illetve én asszem, következőben tutkó, hogyha mindketten jó ötletnek találjátok. De az is lehet, hogy ponthogy attól vagytok fontosak, hogy nem sokat kell együttlennetek, és úgy tanulni egymástól (-és nem a hiányt megtapasztalni-), hanem lehet, hogy pont valamelyik előző életetekben jártatok egymással, vagy barátok, vagy testvérek voltatok, és attól jegyzett meg ilyen jól téged.
2017. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!