Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » S. O. S.! Mit jelenthetett ez...

S. O. S.! Mit jelenthetett ez az érdekes és tartalmas álmom? Sose fogom elfelejteni. Olyan emberek írjanak akik tényleg értenek valamit az álomfejtéshez vagy velük is volt hasonló. ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hol kezdjem nagyon furcsa álom volt ez a mai. Felidézek dolgokat és érzéseket amit fontosnak találok: -Síneken mászkálok a barátaimmal (előtte egy vonaton ültünk aztán már csak erre emlékszek). Körülöttem mindehol mező,gaz.Mi a sinek kellős közepén vagyunk.Szemből jön egy vonat aztán hátulról is egy, a másik sínen,és nemtudjuk melyik oldalra térjünk ki előlük, mire az egyik odaér, és a lábam beszorul alá de nem fáj csak súrolja.Sikerül kiszabadulnom,majd a mezőre ugrunk és mindenki megússza.

-Sötét van.Ugyanez a társaság.Ülünk a barátnőmék kertjében.Oldalra nézek és egy teraszt látok amiből felfelé egy csodaszép rózsaszín lépcső megy az ég felé.(Ott volt egy tavaly elhunyt NAGYON közeli barátom is velünk).

-Egy játszótéren beszélgetek ezzel a halott barátommal.(Dávid)Azt mondja nekem: Itt vagyok, mivan?! :) Gizdán mint amilyen régen is volt. Ölelgetett puszilgatott és fogta végig a kezem.Hatalmas energiát és szeretetet éreztem mintha újra élne... :(

-Az Avason vagyok,Miskolcon.Dávidka is itt lakott.Ilyenkor ő nincs velünk csak a barátnőimmel vagyok.Sétálgatunk, süt a nap, tele vagyunk pénzzel,jó minden és egyszer csak jön szembe velünk egy nagyon csúnya alakzat.a többiek elfutnak de én máms irányba szaladok és felmegyek egy betontömb tetejére ami egy ház fala mellett van (kb 2,5méter magas).Ekkor kijön alóla egy fekete kutya ami megvan kötve és vicsorít ugat rám.Az alakzat követ engem és borzasztóan félek sikítok.



2013. máj. 5. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ma ennél sokkal durvábbat álmodtam, mégsem írom ki kérdésnek, mert tudom nagyon jól, hogy senki nem tudja megmondani, hogy mégis mit jelenthet.
2013. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és ahol leszálltam a vonatról ott egy hatalmas temető és cigánytelepülés volt.
2013. máj. 5. 13:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondd, miből gondolod hogy nem kapok választ rá? Biztos vagyok benne hogy van ezen az oldalon olyan ember akinek ez a szakterülete!
2013. máj. 5. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Töredezettségmentesített az agyad. :)

Mindenki szokott ám hülyeségeket álmodni, mégsem gondolkodik rajta egész nap, hogy "mit jelenthet". Az álmok nem jelentenek semmit!

A REM-fázis funkciója a tudomány jelenlegi állása szerint az érzelmek feldolgozása. Azzal álmodsz, ami foglalkoztat, ami érzelmeket vált ki belőled (amitől félsz, amire vágysz, stb.). Ilyenkor az agyad ésszerű gondolkodásért felelős területei inaktívak, nem működnek (nincs is rájuk szükség). Szóval nincs értelme az álmokban logikát, jelentést keresni, mert nincs.

2013. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár nem nagyon vagyok tapasztalt az álmokkal, szerintem még nem dolgoztad fel a barátod halálát. Esetleg nem került szóba a nap folyamán, vagy nem gondoltál rá többet mint azelőtt?
2013. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem voltál túl feszült mostanában? Esetleg nem kerültél olyan helyzetbe amikor nagy szükséged lett volna rá, vagy amihez hasonlókban mindig veled volt?
2013. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont arról szól, amiket kitettél camszavaknak. A barátod hiányáról és a halálfélelemről... Még nem dolgoztad fel, ami történt. Az álom azt mutatja, hogy szükséged van segítségre a gyászmunkában. (Mert a gyász nem érzés, nem is viselkedés, hanem egy komoly belső munka, egy hosszú folyamat...)
2013. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak már nagyon csodálatos és megható álmaim, illik rá a látomás elnevezés, mert a jövőről szól, változást hoz, nagy a hatása.

Sztem mivel felülmúl minden képzeletet, ezért az ilyen "mély" álom nem is lehet emberi gondolat, igy valszeg a barátod szelleme tényleg eljött hozzád, és figyelmeztet valamire, mivel rosszat láttál a végén, ezért rossz dolog fog jönni.

Vonat = változás, esetleg próbálod (sikertelenül) elkerülni a változást

Haverok = éned különböző aspektusai

barátnő kertje = érzelmek, nöi oldal

Ég = szellemi világ, onnan jött a haverod.

Lépcső = baráti kapcsolat, szeretet, amivel elér hozzád

Pénz = lelki energia, jó hangulat

rossz alakzat = fenyegetés, büntetés ami előhivja ezt:

Nagy fekete kutya = gonosz éned lehet (kisértés)

Ölelgetés, puszilgatás = igaz szeretet, ami ma már nagyon cikinek számit, de nagyon kifejeződik az ilyen álmokban

2013. máj. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes elemzést az utolsó hozzászólónak ! :) (És válaszolva az egyik kérdésre: nem volt róla aznap szó csak kb minden héten egyszer vele vagyok álmomban)
2013. máj. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!