Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit takar az álmom?

Mit takar az álmom?

Figyelt kérdés

Álmomban egy kis baráti összejövetelen voltunk egy lánnyal. Előtte pár nappal ismerkedtünk meg, és nagyon erősek voltak az egymás iránti érzések/vonzalmak. Az ominózus pillanatba, én ültem, a lány kiment kávéért , hátrafordult és mosolygott. Szép, csinos, formás volt, csodás arc, pont az esetem. Álmomban szexuálisan és érzelmileg is vonzódtam hozzá.


A valóságban, az utóbbi két kapcsolatomban a szélsőségek-nek adtam utat- az egyik barátnőm túl molett, utána a másik túl vékony volt. Szeretném megtalálni az igazit. Tudom, először magamba kell összerakni, hogy mit is szeretnék igazán.


Köszönöm!


2017. aug. 8. 20:38
 1/1 Bihar Valatonon ***** válasza:
Szerintem csak a vágyaid kivetülése álomban a dolog. Szeretnél valaki olyat, aki számodra tökéletes.
2017. aug. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!