Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki kérem fejtse meg az...

Valaki kérem fejtse meg az álmomat. Elég fura?

Figyelt kérdés
Elég vicceset álmodtam de biztosan van valami mondanivalója és szeretném ha valaki megfejtené nekem. Szóval úgy kezdődik, hogy uncsimmal tudomást szezünk, hogy 2 nagybátyám, na most figyelj: Lemegy a Pokolba, hogy felhozzanak valami manót mert meg akarják leckéztetni ugyanis ártott nekik valamit. Összeszedünk pár felszerelést: katonai késeket meg ilyeneket, hogy lemenjünk segíteni nekik. De végül nem megyünk le mert végül ők felhozzák a manót. A pokol bejártata egy barlangban volt. Előtte volt egy romos ház ahova a manót vitték. Mi is bementünk. Nagybátyámék elkezdik faggatni, pofozgatni, szóval bántják a manót de az is lehet, hogy kobold mert elég csúnya... Erre észreveszem, hogy feljön a pokolból egy hatalmas izmos piros színű orc vagy valami szörny és keresi a manót. Meg is talál minket. Nagybátyámékon és rajtunk kívül van még pár ember bent de már rájuk nem emlékszem. Bejön a pokol halhatatlan szörnye a romos házba és én abban a pillanatban torkon szúrom, de semmi... bejön és elkezdünk dulakodni. Sokszor megüt én meg persze odébb repülök. Ahogy én odébbesek elkezd mással dulakodni. Én kihasználva az alkalmat különböző kardokkal, bárdokkal levágom a kezeit és a fejét de hirtelen visszanő és közli velem idegesen, hogy ő halhatatlan. Furcsa de a harc közben a család és mindenki más nem segít nekem furcsa módon csak ülnek és vagy újságok olvasnak vagy telefonoznak. És itt már felébredek. Mit jelenthet ez?

2017. aug. 11. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját álmodat csak te tudod megfejteni, mert te ismered az életkörülményeidet. Az álom egyedi. De annyi azért lejön belőle, hogy szorongás, agresszió van benne (ez utóbbi jobb, ha az álomban jön ki, mint ha a valóságban), és hogy úgy érzed, nem számíthatsz a családod támogatására, segítségére az élet küzdelmei során.
2017. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
semmit. Csak egy érdekes álom. Sztori álom.
2017. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hát, figyelj...sokat bele lehetne magyarázni, de van egy olyan hangzása a dologbak, hogy csalódtál a családtagjaidban vagy a barátaidban akik közel álltak hozzád. Te segítettél valakinek, de ő nem viszonozta mikor neked lett volna szükséged segítségre. Vagy valaki elfordult tőled? Őszintén, nem vagyok álomfejtő de érdekes az álmod. :)


Lehet, hogy csak élénk a fantáziád, de az is lehet, hogy valaki sebet ütött a lelkedbe, és a tudatalattid így akar "beszélni róla"

2017. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Látom válasza:
40%
Én ugy gondolom hogy az nem a pokol volt hanem a föld egy olyan világot álmodtál meg ami létezik benned. Az álom egy valoság csak el torszitva avagy ki cifrázva a saját fantáziánk és érzéseink gondolatunk keveréke Szoval az álmod a sáját harcodat jelképezi probáld meg hogyha csak jo dolog törénik veled jo lesz az álmod érezd magad jól és irányisd érzéseid tudat alati dolgaidat
2017. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Azt jelenti az álmod, hogy sok fantasyt olvasol/nézel.
2017. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Azt jelenti az álmod, hogy aludtál. Ha meg akarod fejteni, az meg azt jelenti, hogy vidéki kislány vagy.
2017. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

2 nagybáty + 1 manó az 3.

Az illuminatinak 3 oldala van.

11 - 1 manó = 10

Az illuminati szó 10 betűből áll.

Ez már halálbiztos: te vagy az illuminati

2017. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!