Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmodtam valami nagyon jót...

Ha álmodtam valami nagyon jót de felkeltettek. Hogyan tudnám újra ugyanazt álmodni?

Figyelt kérdés
Az nem jon be hogy aludj ugyanolyan pozban ugyanugy.... mert nem valik be es nem is itt fogok aludni(mert nyaralunk)
2017. aug. 12. 10:22
 1/2 thoomas26 ***** válasza:

Gondolhatsz rá nagyon sokat, de erre a esély sajnos nagyon kevés. Tudatos álmodással esetleg, de az azért nem olyan könnyű s sok embernek nem is megy.

Minden álom (úgy és abban a formában) egy, arra a pillanatra jellemző állapotodnak a terméke, amit elég nehéz lenne újra rekonstruálni, értve ez alatt mind a belső, mind a külső hatásokat.

Vannak ugyan visszatérő álmok, amelyek elég sokszor lényegében ugyanazt életik át az álmodóval, de ezt tudatosan szintén nehéz irányítani. Ehhez meg kellene tudnod, hogy pontosan mi okozta az álmod, mely érzelmed, mely lelki folyamatod, s továbbra is azt táplálni a valóságban, hogy újra felszínre törhessen.

2017. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hű,van egy fiú,akit csak évente látok szóval eléggé hiányzik és imádok vele álmodni,elég sokszor szoktam és ááá...

Viszont ha nem megy már egy ideje akkor úgy próbálok elaludni,hogy rá gondolok, kitalálok meg nem történt találkozásokat és így nagyobb eséllyel álmodok vele

2017. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!