Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy ideje minden éjjel azt...

Egy ideje minden éjjel azt álmodom hogy maszturbálok, de mégis miért, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül alszol?

"Három barát elmegy síelni, de akkora tömeg van, hogy a szállodában kénytelenek közösen egy egyágyas szobát kivenni. Reggel mindegyik elmeséli, hogy mit álmodott:

- Én azt álmodtam, hogy egy szőke nő egész éjjel verte a f..m! - mondja a baloldali.

- Jé, én is azt álmodtam, hogy valaki kiverte a f..m! - mondja a jobboldali.

- Én meg egész éjjel csak síeltem, síeltem, síeltem... - mondja a középső (síelő mozdulatokat mutatva a kezével)."

2017. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedül...
2017. aug. 20. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A földönkívüliek megszállták az agyad, és erre kényszerítenek, hogy ezt álmodd. XD
2017. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

éhes makkal disznókat álmodsz.


zebeg a stuppedli!

2017. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sensei165 válasza:
Valószínű, erre van szüksége a szervezetednek, ha nem szoktad csinálni akkor csináld. Ha szoktad sűrűn akkor ritkábban tedd. Ez a két variáció van. És elmúlik.
2017. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!