Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7hónapos, de mégis minden...

7hónapos, de mégis minden éjjel 3-4x kelünk. Mit tehetnék? Már alig vagyok önmagam, fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom a facebook Altatás szakértős csoportot. 3-4 kelés egyébként egy 7 hónaposhoz (és sok más babához képest) nem sok, persze tudom, hogy ez nem vigasztal:)


Hogy alszotok? Külön szobában, egy szobában, vagy egy ágyban? Anyatejes, vagy tápszeres? Az anyatejes és/vagy együttalvó babáknál ennyi kelés teljesen normális, de ebben a korban a mozgásfejlődés miatt a többi babánál is.


A fiam 4 honapos lesz, most tartunk 2-4 kelésnél, 5-8 is volt nemrég. Chamomilla D12-t kap, amit pici babáknak is lehet adni (fogzásra és nyugodtabb alvásra), azóta kevesebbet kel. Mi mondjuk együttalszunk, mert én zombi lennék, ha még fel is kellene kelnem a kiságyig minden egyes keléskor.


A hason altatás is segített nekünk szerintem.

2016. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy jön a foga?

Vagy fáj a hasa. Mit eszik anyatejet vagy tápszert? Lehet, hogy nem elég neki vagy érzékeny pl a tejcukorra.

Vagy nappal sokat alszik és nem álmos/fáradt eléggé, hogy mélyen aludjon.

Ha külön alszik, lehet, hogy csak a közelségedre vágyik stb.

2016. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!