Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi csipked össze éjjelente?...

Mi csipked össze éjjelente? Nincs nyoma a szúnyognak, nem zümmög éjjel, mégis arra gyanakszom, de mi van, ha más?

Figyelt kérdés

A csípések első ránézésre sima szúnyogcsípésnek tűnnek, de rohadtul viszketnek, és van, hogy nem figyelek oda, vakarom, akkor rohadtul be bír duzzadni. Az egyik ujjamat is megcsípte, most azt nem tudom behajlítani. Csak éjjel csíp, és csak ott, ami kilóg a takaró alól. Most már fújom magam, az ágyat, a falat, mindent szúnyogriasztóval, de sz..., nem ér semmit. Van aki, azt mondta, hogy pók, de pók miért csípne többször is?

Nem poloska, mert nem olyan a csípés, és nem találtam poloskaszärt sem. Akkor mi ez?


2016. jún. 3. 13:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Pedig lehet poloska is,esetleg pók csípés.Házi állatod van? mert akkor bolha csípés mást nem tudok
2016. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Tipikusan ágyipoloska minden stimmel amit leírtál rá. Minél hamarabb hívsz rovarirtót annál jobban jársz. Házi praktikákkal, boltban kapható cuccokkal ne kísérletez tök hatástalan, és ha sokat vársz a rovarirtó kihívásával akkor úgy elszaporodhatnak hogy ő is csak többszöri alkalommal fogja tudni ki irtani őket. Minél többet vársz annál több lesz a csípés és az irtás költsége is.
2016. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet bolha? Nekem nincs háziállatom, de az egyik másik lakónak igen. Ugyanazon a szinten lakunk, társbérlet egy családi házban.
2016. jún. 3. 13:25
 4/11 anonim válasza:
A bolha nappal is csípne, hidd el ez ágyi poloska.
2016. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja ilyenkor az ágyi poloskát rebesgetik, bár én nem tudom szerencsére milyen az. Azért elég gyakran takarítok, és az ágyat is szoktam porszívózni időnként. Ezt javaslom bárkinek! :)


Amúgy a bolha tényleg nappal is csípne, ha azod van. És azt könnyű észrevenni, mert ellentétben pl a szúnyoggal, nemcsak a csípés után észleled, hanem már akkor észerveszed a bolhát, hogy csíp, miközben javában a csípés közepén tart. És így van is esélyed megcsípni. (Míg a szúnyog rögtön elszáll...)


Hát vagy pók is lehet...



Egy szó mint száz, csinálj egy nagytakarítást, porszívózd ki az ágyat és környékét, amit lehet, moss le... Az ágyneműt mosd ki és a plédeket is, hogy ha benne vannak, kipusztuljanak...! Ha ez nem elég, jöhet a rovarirtó. :)

2016. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja és még az jutott eszembe, hogy a bolhacsípés (legalábbis esetemben) nem volt sose olyan, mint a szúnyogcsípés. (Upsz, igen, már voltam bolhás, mert a kutyám rámhozta, a kutyámra meg a hülye szomszédmacskáktól jött.)

Szóval nálam a bolhacsípés nem volt olyan nagy és be sem duzzadt, mint ahogy aszúnyogcsípés sz

2016. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mint ahogy a szúnyogcsípés szokott, és a viszketés sem volt olyan durva, mint a szúnyogcsípésnél. Más, nagyon más...


(bocsi véletlen ketté szakadt az üzenetem:))

2016. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegyél be a szobába olyan elektromos szúnyogirtót ami irt nem csak riaszt. A raidnek van ilyen. Ha továbbra is csípésekkel vagy tele én gondolnék a poloskára vagy a bolhára. A pók ennyiszer tényleg nem csíp, ez a vérszívók jellegzetessége.
2016. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

13:37-es


Porszívózhatsz amennyit akarsz az ágyipoloska nem a takarítás függvénye. Kicsit bővítsd ismereteid mielőtt lekezelően írsz valamiről amit nem ismersz rendesen.

2016. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ÁGYIPOLOSKA még mindig nem bolha nem szúnyog ne mocsáriharcigaz hanem ágyipoloska ne hülyítsétek szegény kérdezőt.
2016. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!