Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy rossz...

Azt álmodtam, hogy rossz állomáson szálltam le a vonatról. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Az álom lényege, hogy felültem egy vonatra. Nagyon szép volt, ilyen luxusvonat szerűség. Választhattam, hogy egy szőke hölggyel szemben ülök le, vagy egy olyan helyre, ahol teljesen egyedül lehetek. Hezitáltam, de végül a hölggyel szembe ültem, bár egész úton nem szóltunk egymáshoz. Amikor leszálltam a vonatról, rájöttem, hogy elég messze vagyok még az állomástól, sokat kell gyalogolni a sínek mellett. Ahogy közeledtem, rájöttem, hogy nem is jó állomáson szálltam le, de mellettem egy pár ugyanígy járt. Megszólítottam őket, megbeszéltük, hogy ha már egy irányba tartunk, tévedjünk el együtt, és itt ért véget az álom. Felébredtem.
2017. aug. 24. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én olyat nagyon sűrűn álmodok hogy rossz megállóban szállok le (szinte minden jármű esetén álmodtam ilyet).szerintem ez bizonytalanságot, önbizalomhiányt jelent, meg hogy nem vagyok elég figyelmes és mikor rájövök hogy baj van, már késő...ahogy Jung is írja nem lehet egyértelműen meghatározni egy álmomrol h mit jelent, mert ugyanaz az álom mindenkinél mást fejez ki....nyilván attól is függ h mit éreztél mikor meg tudtad h rossz helyen szálltál le: rögtön tudtad h hogyan kell odamenni ahova akarsz, vagy megijedtél, félelem, bizonytalanság volt benned....ahol leszálltál milyen volt az a hely, hasonlított valamire, vagy teljesen idegen ?......
2017. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!