Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mitől álmodok ilyeneket?

Mostanába valamiért csak olyat vagyok képes álmodni ami után felkelek és ugy lendületből vagy bele vágok ököllel vagy párszor teli erőből megrugdosom az ágytámlát.

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, rossz álom

08-12 21:49  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Mert ilyenekre gondolsz elalvás előtt.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 08-13 00:24 Privát üzenet
Lehet,hogy mert feszkó van benned, bár én nem értek ezekhez a dolgokhoz, az agyad meg a stresszt dolgozza fel éjszaka. Szerintem próbálj meg valami kellemes dolgokra gondolni elalvás előtt, de még jobb, ha megpróbálod kiüríteni az elmédet, és nem is gondolsz semmire, akkor jó, ha még arra se, hogy "nem szabad gondolnom semmire" Ezek talán működhetnek bár tényleg abszolút nem vagyok szakértő, és már talán pöttyet picit fáradt is vagyok.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 08-13 00:37 Privát üzenet
Aneem nevű felhasználó válasza:

Tele vagy lezáratlan érzelmekkel, haraggal és egyéb válfajaival amik megnyilvánulnak benned, mivel sajnos nem adsz lehetőséget a normális feldolgozásukra. Ideje lenne megbocsáltani azoknak akikkel szemben fenn tartod a haragodat és a gyűlöletedet, majd egyszerűen elengedni a szituációkat amik zavarnak téged, keress olyan dolgokat amik örömet okoznak számodra, és felejtsd ela Mainstream médiát elalváskor vagy előtte mint pl rádióra vagy tévére történő elalvást stb...

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 08-13 00:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért álmodok ilyeneket?
Miért álmodok ilyeneket?
Miért álmodok ilyeneket?
Miért álmodok ilyeneket folyamatosan a párommal kapcsolatban?
Miért álmodok ilyeneket?
Miért álmodok ilyeneket?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu