Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől álmodok ilyeneket?

Mitől álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Mostanába valamiért csak olyat vagyok képes álmodni ami után felkelek és ugy lendületből vagy bele vágok ököllel vagy párszor teli erőből megrugdosom az ágytámlát.

2017. aug. 12. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ilyenekre gondolsz elalvás előtt.
2017. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mert feszkó van benned, bár én nem értek ezekhez a dolgokhoz, az agyad meg a stresszt dolgozza fel éjszaka. Szerintem próbálj meg valami kellemes dolgokra gondolni elalvás előtt, de még jobb, ha megpróbálod kiüríteni az elmédet, és nem is gondolsz semmire, akkor jó, ha még arra se, hogy "nem szabad gondolnom semmire" Ezek talán működhetnek bár tényleg abszolút nem vagyok szakértő, és már talán pöttyet picit fáradt is vagyok.
2017. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aneem ***** válasza:
Tele vagy lezáratlan érzelmekkel, haraggal és egyéb válfajaival amik megnyilvánulnak benned, mivel sajnos nem adsz lehetőséget a normális feldolgozásukra. Ideje lenne megbocsáltani azoknak akikkel szemben fenn tartod a haragodat és a gyűlöletedet, majd egyszerűen elengedni a szituációkat amik zavarnak téged, keress olyan dolgokat amik örömet okoznak számodra, és felejtsd ela Mainstream médiát elalváskor vagy előtte mint pl rádióra vagy tévére történő elalvást stb...
2017. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!