Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álom végén tudom, hogy...

Az álom végén tudom, hogy álmodok. Ez tudatos álomnak minősül?

Figyelt kérdés

Úgy szokott lenni, hogy az álom közepén illetve végén már tudom, hogy álmodok, illetve a végén tudom, hogy felfogok kellni mert mindjárt vége az álomnak.Vagyis rájöbök a végén amikor nem keltem még fel, hogy csak ez csak egy álom és nem a valóság. Nehezen tudom ezt érthetően elmagyarázni, de remélem páran tudtok hasznos válaszokat adni :D


14/L



2017. aug. 24. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ú, elég értelmetlenül írtam, bocsi ezért :D
2017. aug. 24. 23:21
 2/4 anonim válasza:

Én értem mit írtál.

Igen ez tudatos álom:D

Próbálj meg repülni a végén, és meglátod, hogy tényleg az-e, vagy képzelj magad elé dolgokat, pl állatokat, tárgyakat, képzelj el magadon másféle/fajta ruhákat, változtasd meg a fű, fák, ég színét, stb.

Én akármennyire próbálok tudatosan álmodni, sosem sikerül, még csak nem is emlékszem semmire.:D irigy vagyok.

18/L

2017. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh, köszii a választ. Cserélhetünk ha szeretnéd 😄
2017. aug. 26. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy tudom az egész csak egy álom de nem törődok vele mintha egy film lenne mikor bele merülsz tudod jol hogy csak egy film de akkr is érted se van amikor rossz általában mikor el fekszem a karom és az alkarom total el zsibad akkor azt szokom álmodni hogy le vágták le téptèk le szakadt stb és az álmomban nincs karom és az a sz@r hogy tényleg nincs mivel ki ment belole az öszes vér :D 18ffffffffférfi crimson beast voltam :F
2017. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!