Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Zuhanó repülővel álmodni?

Zuhanó repülővel álmodni?

Figyelt kérdés
Màr többször àlmodtam azt, hogy nèzek az ègen egy repülőt, és egyszer csak elkezd zuhanni, és oda csapódik be ahol èn vagyok. Ez az àlom mindig más helyen jàtszódik, a szeretteimmel vagyok benne, es valaki mindig megsérül vagy meghal a baleset következtében. Ha kompetens vagy az àlomfejtés témàban kérlek írj.

2017. aug. 25. 15:03
 1/1 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én is régóta keresgéltem mit jelenthet, de egyértelmű választ nem kaptam,de még olyantól sem aki ilyennel foglalkozik. Elvileg valamiféle "negatív dolog elnyomása". Rendszerint visszatérő álmom volt, hogy becsapódó repülőt láttam szembelévő emeletes házba, vagy hogy már lezuhant repülő által romba döntött épületet nézek. Másik ilyen meg a tornádó volt ami lerombol körülöttem mindent.
2017. aug. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!