Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok hónapok óta a...

Tomszi 21 kérdése:

Miért álmodok hónapok óta a halállal?

Figyelt kérdés
Hónapok óta ugyan olyan álmaim vannak csak a történet más először a családtagjaim halálával álmodtam mind másképpen halt meg ,aztán falubelieket láttam ,hogy meggyilkolják őket és én megvédem az egyedül maradt gyerekeiket a következő álmomban idegenek szellemeit láttam és az egyik csupa vér volt és aszt kérdezte miért nem segítettél rajtunk próbáltam elfutni de nem sikerült de nem akartak bántani csak sírtak és tudni ,hogy mért nem segítettem nekik.Pár napja volt egy másik álmom amiben egy férfi volt valamit mondott de nem értettem de rettegtem mert felébredtem és aszt kiabáltam,hogy TAKARoGY INNEN , a tegnapi álmom viszont nagyon furcsa volt csörgött a telefonom felvetem és anyit hallotam benne ,hogy Tomi és mikor felriadtam a telefonom a kezemben volt. Éjjelente felriadok mert olyan mintha valaki az ajtomban álna és mindig elkiáltom magam ,hogy kivan ott és eltünik az a furcsa érzésem hogy figyelnének. Néha meg olyan mintha valaki épp ott ülne az ágyam szélén és a kezét rámrakná..De sosem éreztem veszélyben magam csak megilyedek az érzéstöl. Van valakinek öttlete?
2017. aug. 31. 07:05
 1/1 anonim válasza:
Tovább álmodod amire elalvás előtt már félve gondoltál.
2017. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!