Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek látnok vagyok a...

Szerintetek látnok vagyok a leírtak alapján? Lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Már korábban is megálmodtam számos dolgot. 6(hat) éves koromban is előre álmodtam a dolgokat, akkor is, ha azok hosszú idők elteltével következtek be.

Gyakran van Dezsávű érzésem, és olyankor mintha tudnám mi fog következni.

Említésre méltó, hogy 4(négy) éven keresztül az X-akták egyik jelenetét álmodtam újra- és -újra, először rémálomként, 5-6 éves koromban, de 7-8 már legyőztem a szörnyet, és megtanultam, hogyan csináljak belőle senkit, aki már csak egy megtört lény lett számomra.

A jelenet:

...###§§§

egy barlangban találtam magam. Viszonylag szűk volt, bár NEM vagyok klausztrofóbiás. Állva elfértem, belőlem szélességben kettő is. A szörny szemből jött. A barlang színe barnás algás, moszatos zöld. Fáklya megvilágítás oldalból-hátam mögül. A szörny egy barna-zöld csimbókos lény, sáros kinézet, de mégis ahhoz mérten tiszta. Mikor tudtam megfordultam vele ellentétes irányba, és futni akartam, de képtelen voltam, lelassultam. Négykézlábra ereszkedtem, de szűkült a barlang, és mindig elkapott eleinte.Utána mikor tudtam uralkodni felette, csak álltam, és a gondolatommal parancsoltam neki. Meg tudtam állítani, és tehetetlenné tenni velem szemben. Békében állt velem szemben, és nem tudott ellenem semmit se tenni.

###§§§...

nem régiben erősödött a képességem. Konkrétan megáldom, előre megérzem mi fog, és hol történni. De bizonytalan vagyok magammal szemben, pedig erős a személyiségem, oroszlán a csillagképem. Magabiztos, határozott személyiség vagyok minden lépésem alatt. Noha időhatárra érkeznek meg néha a döntéseim.

Szinte semmit nem bánok meg, mindegy mit teszek, mert értelmet találok neki, és így jó érzés tölt el, még ha mások helytelennek is vélik a néhai lépéseimet...



2017. szept. 1. 07:43
1 2
 1/11 Duenna ***** válasza:
Fejlesztheted ezeket a képességeidet, tanulmányozd a tudatos álom, a tudatos álmodás témakört, rengeteg info van ezzel kapcsolatban a neten és YouTube-n is.
2017. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi =)
2017. szept. 1. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagy látnok, kicsit se. Ezeket csak bebeszélted magadnak. Rengeteg ember álmodik hasonlókat, és van deja-vu érzése. Szóval nem vagy különleges hópihe, csak egy álmodozó kamasz.
2017. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszike =)
2017. szept. 1. 10:59
 5/11 anonim válasza:
Semmi koze a latnoksaghoz. Ez ami van neked azt is lehet fejleszteni. Sot aki nem latnok az is megtanulhatja kortol memtol fuggetlenul.
2017. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm =)
2017. szept. 1. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Most mivan? Egy x-akták részt álmodtál meg, és?
2017. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet a rendező is ugyanezt álmodta.
2017. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
=D
2017. szept. 1. 16:37
 10/11 Ratatamm ***** válasza:
Örök hálám üldözne, ha megálmodnád nekem a lottó számokat
2017. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!