Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha Bruce lee val...

Mit jelent, ha Bruce lee val ámodok? Kérem csak olyan válaszoljon aki nem akar tudományos magyarázattal jönni!

Figyelt kérdés
Igazából még soha nem álmodtam vele.. Mintha mondani akart volna valamit. Mind ezt azután hogy aznap este elhatároztam hogy harcművész leszek. Nem nem néztem aznap sőt jó több éve nem láttam Bruce lee filmet. És TUDOM hogy nem sima álom volt mert akkor valószínűleg verekedtem volna vele és lehet győztem volna.. De nem csak mosolygott és nem tudtam mwgszólalni mint amikor nem tudsz sikítani egy rossz álomban.. De Itt izgatott voltam. Tudom hogy akart valamit. És tudom hogy ő volt és nem a képzeletem. !! Érzem tiszta szívemből, hogy ő volt.. Mit jelenthet? Hogyan vehetném fel a kapcsolatot úgy hogy ne zavarjam? Mármint nem akarok szellemet idézni és nem is fogok.. Valami meditáció esetleg? De a fő kérdés... Mit jelent ez?

2017. szept. 3. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Semmit
2017. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Bruce Lee téged választott ki. Ez a te sorsod. Bruce Lee benned él tovább. Nem is kell harcmuvesznek tanulnod. Már az vagy.
2017. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Én tudom, hogy mit jelent, és meg is van rá a magyarázat, de azt meg nem akarod tudni, így kár minden szóért.
2017. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnezel ra, ennyi az egesz.

Almodtam mar hasonlot vele szinten.

Nem egy nagy kaland, nem kell nagy dobra verni.

Egyebkent a valasz ott van benned... csak nem igazab fordulsz onnon magad iranyaba, hanem inkabb mastol varod a tutit.

Mi nem tudjuk megmondani erre a pontos valaszt.

Masreszt, van neki egy sajat technikaja, keress ra, tanuld meg.

Jo technika es kezdok is konnyen elsajatithatjak.

2017. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Addig örülj, mig nem Chuck Norris-al álmodsz. De kezdhetsz félni. :D

Eléggé nem tudományos a magyarázatom? :D

2017. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kérem csak olyan válaszoljon aki nem akar tudományos magyarázattal jönni!"

Minek kérdést feltenni ha aztán kijelented hogy pont az értelmes válaszokra nem vagy kíváncsi?


Te magad írtad hogy aznap este határoztad el hogy harcművész leszel, az agyacskád meg éjjel is ezen pörgött, ennyi.

2017. szept. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KulGery ***** válasza:

A 6-os válaszolóval értek egyet.

Azaz: csak babonákat akarsz hallani?

Valódi válasz: Régen néztél Bruce Lee-t és akkor még úgy csinálták a filmeket, hogy megfogja az ember tudatalattiát. Most elgondolkoztál a harcművészeten, agyad meg előkapta a Harcművészetek Mesterét, Bruce Lee-t.

Ilyen egyszerű...

2017. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Úgy tudom az álmodik hírességekkel,akinek szeretet hiánya van.
2017. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek a 6os és a 7es válaszolóval, nekem is egyből az ugrott be, mikor olvastam, hogy "csak az válaszoljon aki nem tudományosan teszi" hogy a leg több ember pont azt szokta kérni, hogy csak a normálisak válaszoljanak te meg gyakorlatilag azt kéred, hogy csak a barmok (már elnézést) válaszoljanak. Plusz azt szűrtem ebből le, hogy te azzal akarod... áltni magad, hogy ez természet feletti dolog és azrért nem akarsz tudományos válaszokat mert bár tudod, hogy van rá tudományos magyarázat, nem akarod elfogadni. Mellesleg n is elég mlyen hiszek a természettti dolgokban, de ha valaki ad adott dologra JÓ egyéb 8pl tudományos) magyarázatot én elfogadom.

Node lényeg a lényeg, azokkal rtek egyet akik azt írták (többen is), hogy mivel régebben Bruce Lee filmeket nztl, meg mostanában elhatároztad, hogy harcművész leszel, álmodtl Bruce Lee-vel.


remlem tudott segíteni


az Inkvizítor

2017. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor had mondjak valamit. Már 10 éve kung-fu zok. Bruce Lee egy ikonikus kép valóban,de nem ő a kung-fu nagymestere. Egyébként Chuck Norris mestere Bruce Lee volt így :V Kapj..be :D. Igen-- Igen Tudom a Jet kune doo "A feltartóztatás öklének útja" Ismerem Bruce Lee-t Gyerekkorom óta. És inkább tartom filozófusnak, mint a kung-fu jelképének. Sőt elég amorf képet vetít a kung-fu ról a filmjeiben. Viszont a filozófiája ami mesterré teszi, meg a mozdulati. A tudományos magyarázatokról nem szerettem vólna hallani, mert mindent amit leírtatok tudtam.. A szüleim is tudósok... Eléggé hiszek a tudományban, de nem mindenre ad magyarázatot... Engem nem érdekelnek az okoskodók.. Tudom amit tudok.. És amit nem tudok az a jelen helyzet spirituális oldala. És K.vára nem vagyok kiváncsi a Mr.PhD barom@rcúakra... De azért köszönöm hogy fáradtatok a kommentekkel..
2017. szept. 19. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!