Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmok. Mit jelenten...

Visszatérő álmok. Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap arról álmodok hogy meg ölöm az osztály társaimat. Nincs jó kapcsolatom velük, sokszor gúnyoltak is és nincsenek barátaim se. Az álmomban megölöm őket, és röhögök. Késsel vagy a saját kezemmel. Már nagyon elegem van ezekből az álmokból.

Mit jelenthetnek? Hogy lehetne megoldani hogy eltűnjenek?



2017. aug. 3. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy haragszol rájuk. Akkor fognak megszűnni az álmok, ha már nem fogod ezt érezni.
2017. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is, az elfojtott dühöd jelenik meg az álmodban. Mivel a valóságban úgy érzed, nincs módszered, hogy megéld ezeket az érzéseket, a tudatod elfojtja a tudattalanba, ami így kerül felszínre ilyen álmok formájában, az agyad így tudja feldolgozni.

Esetleg próbáld tudatosítani magadban, hogy miért érzel dühöt irántuk. Talán volt valamilyen fájdalmas emléked velük, amikor neked lelki fájdalmat okoztak, csúfolhattak és ez bántott téged, vagy ilyesmi. Az a pszichológiai módszere a feldolgozásnak, hogy tudatosítod és átéled a fájdalmat. Csak hagyod hogy rád törjenek azok a rossz érzések, akkor kis ideig rossz, de utána többet nem fog zavarni, immunis leszel az olyan helyzetekben.

2017. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi pont ma álmodtam arról hogy rálépek az egyik osztájtársamra akit utálok, már azt is álmodtam hogy hazafelé megyek vele és belököm egy autó alá.
2021. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!