Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudnátok segíteni értelmezni?

Tudnátok segíteni értelmezni?

Figyelt kérdés
Az egyik családtagomnak érdekes álma volt,100 % biztos vagyok benne, hogy az álom, amit elmondott utólag nekem, az velem kapcsolatos, nekem szólt. Álmában egy fekete nagy madár ( nem tudja milyen fajta ) csúnyán károgott ülve. Az álomban a második szereplő azt mondta : Hogyha ez a madár felrepül akkor itt mindent eltöröl. Azért gondolom, hogy nekem szólt, mert problémáim vannak, és nem véletlen hogy megosztotta velem, lehet köze van a megoldáshoz esetleg.

#fekete madár #ha felrepül #akkor itt mindent eltöröl
2017. okt. 17. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álom során, a saját elmèdben tapasztalsz. Minden fizikai formát ölt amit valaha gondoltál ès èreztèl. Minden amit valaha elkèpzeltèl. Amiről tudsz, amiről tanultál. A tapasztalataidnak amilyen jelentèst adtál. Ahogy felfogod az èletet.


Ahogy a valóságot látod, úgy èpíted sajátod.


Senkire nem vonatkoznak az álmaid, csak rád.

Amikor az álmokban is alszol, akkor bárki lehetsz azok közül akik voltál. Amikor felèbredsz álmodban rádöbbensz, hogy nem csak mindenki, de az álom teljes valósága is te vagy. Ezt nevezik tudatos álomnak. Ha tudod, hogy álmodsz mindenkit ès mindent irányíthatsz. Ha fèlni kezdesz miközben tudatában vagy saját álmodnak ès világodnak, a fèlelm èrzèsèhez kapcsolódó összes gondolatod, testet ölt. Az álom rèmálommá válik. Az öntudat ki akar szakadni. A tudat viszont nem csak az álmodat ès a saját világodat èpíti fel. Ezèrt álmodban alszol újra el. A rèmálom folytatódik, de te csak azèrt aludtál el, mert elhitted, hogy az a valóság.

2017. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fekete madár lehet, hogy a fèlelemre utal.
2017. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy az álomfejtés szerint a fekete madár (varjú) önmagában halált jelent. Nekem legalábbis úgy mesélte az egyik nagymamám. Az ilyen madarakat (az álmom szerint) vészhozónak hívják. Nem egyértelműen halált, hanam valami baj közeledtét jelzi.
2017. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!