Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az almaim?...

Mit jelentenek az almaim? Osszefugg a valosaggal?

Figyelt kérdés

Legyszives csak rendes valaszt irjatok, nem szeretnek idetlen, beszolassal teli valaszokat olvasni. Koszonom


Már rég nem almodtam semmi jelentősebbet. Erre tegnap egy fiuval osszeutkoztem, es megerintettem a karjat. A srac nekem nem jon be, csak a barataimnak. A srac tehát az almomban szerepelt. Megpedig a karja....amikor megerintettem kimondottan jo érzés volt, viszont az almomban a latvany taszito: vegig a karja belso reszen 2-2-2-2-2 potty volt . Azaz heg. Mintha beleszurtak volna neki valamiket. Aztan a srac ilyen gorgaszzsinorszeruvel korbetekerte a karjat, a vallat. Nagyon furcsa volt.


A mai almom pedig: sajat magam voltam benne. A testem felholyagosodott, de nem igazan torodtem vele. Azaz zavart, de elvonta a volt baratom a figyelmet rola. Erre az alomra reszletesebben nem emlekszem, csak arra hogy holyagos volt a testem, illetve, hogy az exemnek is volt nemi szerepe.

Az exem egyébként egy hete bocsanatotkert az egy evig tarto zaklatasaert, de ma jart az utcankba, es mondta fennhangon egy ismerosenek, hogy mar nem hianyzok neki. Viszont egy hete olelgetett stb... Ezt azert mondtam, hatha valahogy fuzodik a dologhoz.

Mit jelentenek?



2017. okt. 20. 22:06
 1/3 anonim válasza:
Az a kulcsmotívum, hogy az exednek is volt nemi szerepe. Ezt a nemi szerepet kellene átgondolni. Mint tudjuk, a nemi szerep azokat a normákat jelenti, amelyek egy társadalomban előírják, hogy a különböző nemű embereknek hogyan kellene viselkednie, beszélnie, öltözködnie és gondolkodnia, valamint, hogy milyen célok felé kellene törekednie és milyen tevékenységekben kellene kitűnnie vagy örömét lelnie. A nemek száma és jellemzői társadalmanként változnak. A nyugati kultúrákban kivétel nélkül a kétosztatú, bináris (vagyis kizárólag a férfi és női kettős kategóriát elismerő) az uralkodó eszmerendszer. Bizonyos társadalmak három nemet különböztetnek meg más társadalmak pedig több mint öt nemet azonosítanak.
2017. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:
Az almáid, az álmaid, vagy az almaid?
2017. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álmaid a valósággal kapcsolatos érzelmeidet vetíti ki jelképes formában. Az a dolog hogy megérintetted a fiú karját benned elindított egy vágyat. De tudatosan ezt az érzést elítéled magadban. Ez a felkavaró érzés ihlette az álmod.


A következő álom arról szól, hogy az exed elhagy. Ez a dolog érzelmi téren zavar téged, de tudatosan helyesnek tartod.


Az álmok addig kísértenek míg a benned lévő feszültséget fel nem dolgozod. A fejedben helyére kell tenned a dolgokat. A testi érzéseid normálisak, az hogy vonzódsz a férfiakhoz. De magával a személlyel, a szituációval nem vagy kibékülve.

2017. okt. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!