Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodni mit jelenthet?

Molnár Jázmin Dorka kérdése:

Halottal álmodni mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Februárba meghalt Mamám, 1 hónapja Tatám. Azóta is majdnem minden nap álmodok mindkettövel! Betegségben, hosszú folyamattal mentek el és csúnya haláluk volt sajnos! Viszont álmomba teljesen egészségesen jelennek meg és beszélgetek velük! Nagyon rossz érzés van utána bennem! Nem adnak úgy tanácsot, viszont hétköznapi dolgokról beszélek velük! Eddig külön -külön álmodtam velük, ma éjszaka mindketten benne voltak és csak a saját házukba vannak! Más is volt így?
2017. okt. 22. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
esni fog
2017. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogy alszol éppen
2017. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapból, ha halottal álmodsz, sokmindent jelenthet. két éve karácsonykor halt meg apám, utána húsvétkor nagyanyám. Mivel én elég messze élek már 15 éve tőlük, így maga a hír is napokkal később jutott el hozzám. De mindegyik eljött hozzám "elköszönni" a haláluk utáni napon, álmomban. S csak utána tudtam meg, hogy nem élnek.


Arra tudok gondolni, a rossz érzésed oka az lehet, hogy nagyon ragaszkodsz hozzájuk, "megkötözöd" őket. Furcsa módon azonban ezzel ugyanezt teszed magaddal is.

2017. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Halottal aludni.
2017. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!