Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott kedvencről álmodni mit...

Halott kedvencről álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

A cicám februárban hagyott itt. Nem természetes halála volt sajnos, hanem nagyon beteg volt és el kellett altatni.


Az ezután következő hónapokban nagyon gyakran álmodtam róla, és még most is néha előfordul. Álmomban van, hogy teljesen egészséges, de néha olyan is van, hogy van valami baja, de attól még boldog.


Nagyon szerettem őt és borzasztóan hiányzik még mindig, de bűntudatom is van, mert úgy érzem, nem tettem meg érte mindent akkoriban. Ezen kívül milyen jelentései lehetnek még ezeknek az álmoknak?


2017. okt. 24. 19:09
 1/2 anonim válasza:
90%
Szerintem semmit nem jelent, csupán sokat gondolsz rá... :)
2017. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D-Mano ***** válasza:

Jelentheti azt, hogy még nem tudtad feldolgozni a hiányát. Vagy esetleg nem tudod elengedni a bűntudatodat. Ezek a legvalószínűbbek.


Másodsorban nézd meg, mit jelenít meg a macskád az életedben. Esetleg valamit szimbolizálhat számodra. Vagy az életedben pótolt valamit, ami egyébként hiányzik belőle.


A macska szimplán szimbólumként a női princípiumot vagy a független egyéniséget jelöli. A te esetedben, mivel egy konkrét macskáról van szó, akinek egyedi jelentősége volt számodra, ezutóbbi értelmezés a legvalószínűtlenebb.

2017. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!