Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő álom?

Mit jelent ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodtam már azt,hogy nyilvános helyen négykézláb járok vagy futok.Volt már iskolában,utcán vagy az orvosi rendelőben.És aztán elkezdek gondolkodni rajt,hogy miért járok négykézláb és attól félek,hogy kiröhögnek az emberek,amiért négykézláb jártam.Meg azon gondolkodok,hogy normális e négykézláb járni vagy csak én járok így.

2017. okt. 28. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Van valami lezáratlan, megoldatlan az életedben. Érdekel mások véleménye, megakarsz felelni másoknak, nem vagy önmagad.
2017. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy érzed legbelül, hogy mások lenéznek téged(négykézláb mászol, akár egy állat, amit ugye az ember nem tekint vele egyenrangú társanak), de mégis szeretnél változtatni ezen, nem akarsz így érezni, meg akarsz felelni másoknak, ami tudom, hogy nehéz:)
2017. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy érzed más a gondolkodásmódod ami lassít téged, aztán gondolkozol mért mások az emberek, félsz hogy nem fogadnak el téged. Vajon egyedül vagy-e ezzel.
2017. okt. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!