Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az egy ideje...

Mit jelenthet az egy ideje visszatérő álmom?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton azt álmodom, hogy sorozatgyilkos vagyok. Több embert is megölök, aztán menekülök/bujdosok rettegve, de sosem kapnak el, mégis gyötör a rettegés. Az álom helyszíne és a megölt emberek folyton változnak, csak az alapséma ugyanaz.

2017. aug. 28. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ne váljon valóra.
2017. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fog, csak a szimbolika feloldásához kellene segítség, mert az álomszótár nem túl bőbeszédű a témában.
2017. aug. 28. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán az álom szó jelentèsèt kène más szemszögből megvizsgálnod.
2017. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen szemszögre gondolsz? Avass be.
2017. aug. 28. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehet esetleg hogy a múltban valamikor valami olyasmit tettél, amit nagyon megbántál és a bűntudat "zaklat" ilyenkor az álmodban?

Nekem például volt ilyen, amikor hasonlókat álmodtam.

2017. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valakit vagy valamit szeretnél eltűntetni az életedből,titkaid vannak, vagy bűntudatod van.Szeretnél ezektől a dolgoktól gyorsan szabadulni, de kapkodva cselekszel.Valami olyasmi lehet ez, aminek igazából csak te tulajdonítasz nagyobb jelentőséget, azt hiszed, mások is nagy dolognak látnák, pedig nem.Olyasmitől menekülsz, vagy olyasmit akarsz eltűntetni, amivel foglalkozni sem kéne.
2017. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tekintély és a hatalom aminek alávetve vagy, a korlátok amit állít. Ez az egyik, bár rendőrt nem említettél!

Légyszíves mindent írj le, ne csak ide hányd az álmod.

Kik üldöznek? Kik elől menekülsz?


A gyilkosság harag és tehetetlenség.

jogosan haragszol vagy nem nem az én dolgom.

2017. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!