Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok kicsi koromtól...

Miért álmodok kicsi koromtól kezdve visszatérően zombikkal? 16/L (többi lent)

Figyelt kérdés

Ne jöjjön nekem senki a horrorfilmekkel, TWD és stb. Igen, imádom a horrort de akkor kezdődött a dolog amikor maximum Schooby Doo-ban láthattam zombit, de ott sem. Barbi és Én kicsi póni fan voltam.


Leszögezem, hogy nem gondolom azt, hogy az álmaim feltétlen azt jelentik, hogy a világnak kampec lesz és zombi túlélőkönyvet kell vennem az életben maradáshoz!


Sztori:

Kicsi koromban nagyon ritkán, inkább általánosban kezdődött, hogy egy kis történetszerűséget álmodtam. Természetesen világvége kezdete. Legyintettem, biztos sok Görcsikreket néztem. De mikor ár évre rá megint ezt álmodtam útvonalpontosan ugyanúgy, aztán ismét 1-2 évre rá megint 2 éjszakán keresztül, már végképp szöget ütött a fejemben. Ami az érdekes, hogy ennek amit álmodtam, vannak folytatásai.


Az első álomban pánik uralkodik rajtam, fejvesztve pár ismeretlennek menekülünk, nem harcolunk.


A második álomban egy idegen iskolában vagyok pár emberrel akik ott a társaim. Még mindig félek de már valamennyivel bátrabb vagyok, és már valamennyire képes vagyok harcolni.


A harmadik álomban egy üres elhagyatott fedett helyen vagyunk a társaimmal. Nem szólunk csak ülünk. Talán hajnalodik mert sötét van. Mintha reményvesztettek lennénk.


A negyedik álomban a volt panelházunkban vagyok, egyedül. Figyelve mindenre megyek fel. Hörgéseket hallok, ezért óvatosan de gyorsan nézem végig a 4. emeleten a ajtókat, és a volt szomszédunk ajtaja nyitva. Bemegyek és bezárom halkan az ajtót. Körbenézek a lakásban majd az ajtó kukucskáján kinézek, kettő zombi megy ide-oda, le fel és az emeleti folyosón. Teljes nyugalomban ülök le háttal a szekrényhez. Nem félek, nincsenek kétségeim és mintha világ életembe abban a világban kellett volna élnem, s mintha reményvesztettebb is lennék.


Ezután vannak különálló álmok amiket a fenti történet folytatásának írnám. Nem fogom röviden leírni mivel még van 2-3 álom.

A lényeg, mindig úgy van, hogy menekülök a zombik elől. Akár csapatostul, akár harcolok, mindig benne van, hogy menekülök. Olyan részletgazdagon és valóságosan álmodom meg, hogy az egyik barátnőmet majdnem kirázta a hideg mivel teljesen úgy írtam le minden apró részletet, hogy úgy érezte/képzelte minta átélte volna. No ha írásban ilyen akkor megálmodni milyen lehetett?! xd


Nálam ébredés után egy kérdés szokott elhangzani morcosan: Miért pont zombik?!?!?!?


Nyitott vagyok, szóval ha valaki válaszban vagy privátba írna, akár álomfejő, vagy csak pár zombis történetet akar olvasni, nyugodtan írjon akkor is.



2017. szept. 10. 03:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokáig 10-en éves koromba meg akart ölni egy késes fazon, a lényeg uaz volt, kergetett, üldözött éles meg akart ölni.

De ahogy kezdtem bele csöppenni a munka világába nem volt energiám álmodni se.

Hazajöttem evés, fürdés, híradó max ennyi tv majd fekvés, 4 óra tájékán már kelhettem is, szval fiatalon álmodik a gyerek de "érettebben" a munka világába erre nincs idő, zombik ide vagy oda.


Persze a késes ember csak egy volt, volt sok rossz figura, és a kezdetekbe nézni csak mese volt engedve, semmi horror stb. 41ff

2017. szept. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is vannak visszatérő álmaim, szval semmi panik😊
2017. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak visszatérő zombis álmaim.De már rég nem volt,pedig amúgy szeretem.xD

18/L

2017. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fogalmam sincs, de ha màr ennyire részletesen emlékszel minden ilyen zombis àlmodra, akkor elkezdhetnél írni belőle egy könyvet! 🙄😀😂
2017. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!