Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy részletekben visszatér...

ZyxNoname kérdése:

Van egy részletekben visszatérő álmom. What?

Figyelt kérdés

Na szóval az álomnak a vége és az eleje ugyan az(elmondom amit tegnap álmodtam)

Felébredtem a kapszulában(ilyen hibernációsra tudnám hasonlítani) és jött felém a férfi (vele vagyok mindig) segített nekem mert szédülök mikor kijövök a gépből. Elmentünk a gyengélkedőre ahol beadnak mindig egy szurít amitől jobban leszel. Ezek után elmentünk a laborba (erre nem emlékszem nagyon) után meg sétáltunk. A naplementére emlékszem(2 nap van az égen) és a katonákra akik edzetek és még arra hogy beszélt hozzám aztán a fények és felébredtem.......Amúgy ezt úgy kell elképzelni, hogy a jövőben van az egész kb 2-300 évvel és mindig ugyan úgy kezdődik a kapszula és a szurí de ami történik az mindig más .. és a vége is ugyan az a fények , meg a férfi ...o és még annyi hogy néha angolul néha magyarul néha meg tökre más nyelven beszél mindenki amit nem is értek :/



2017. aug. 12. 14:12
 1/6 thoomas26 ***** válasza:
Először is azt kellene tisztáznod, hogy maga a körítés, a díszlet mihez kapcsolódik. Tehát ilyet vagy hasonlót hol láthattál, halhattál már. Ugyanis a körülményeket sem véletlen rakja össze úgy a tudatod, ahogy, hanem a tudat alattidból meríti. Van elképzelésed, hogy miért pont ez a jövőben játszódó díszlet szerepel az álmodban?
2017. aug. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs szeretem a sci-fi filmeket meg sorozatokat de egyikhez se hasonlít :/
2017. aug. 13. 13:44
 3/6 thoomas26 ***** válasza:

Nos, így minden bizonnyal a sci-fi műfaj iránti vonzalmad miatt alakította ilyenné a tudatod az álmaidnak a díszleteit.

Nemcsak szereted az ilyen filmeket, hanem a lelked mélyén egyszer szereplője is lennél ilyennek - a valóságban persze. Vonz ez a fantaziált jövőkép, s szívesen élnél benne. Ezért a tudatod alkotott magának egy ilyet, tehát amit álmodtál, az a látott filmek alapján a fantáziád által összegyúrt összkép.


Hogy ezen kívül van-e még plusz jelentése az álmodnak, azt kellene tisztázni, hogy milyen érzelmekkel éled meg ezeket az álmokat.

Tehát például a férfi, akit írtál, hogy és miként jelenik meg az álmodban. Egy társ, akivel romantikázol, vagy egy katona, akivel komoly dolgokról esik szó kettőtök között.

2017. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem inkább ilyen tudós és a legjobb barátom vagy valami ilyesmi nagyon jóban vagyunk de nem emlékszem rá hogy volt e több ennél soha életemben nem láttam azt az arcot a valóságban. Mindig vele töltöm a napot van mikor a laborban vagyunk van mikor csak sétálunk de nagyon jó a story mert megy előre valami durva fog történni szerintem , mert most mikor este álmodtam akkor csak egy pillanat képet láttam és annyi volt hogy a kapszulában vagyok nem tudok mozogni nem hallanak és ott volt de csak rám nézett olyan tekintettel mintha majd széttörne a szíve érted és akkor hirtelen felébredtem az éjszaka közepén és utána nem álmodtam
2017. aug. 13. 19:02
 5/6 thoomas26 ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy szívesen élnél hasonló közegben, mint amit a sci-fi-kben láthatunk, szeretnél egy picit azonosulni azzal, amit ezek a művek képviselnek, s a tudatod megteremti számodra azt. Így - ha ugyan álomban csak, de - egy kicsit élhetsz benne. Szerintem ezért vannak ezek az álmaid.
2017. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 monen válasza:
Ki a téged kísérő és segítő férfi? És mit jelképez a 2 nap? És mit a naplemente?
2017. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!