Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Víz alatt lélegezni. Ti is...

Víz alatt lélegezni. Ti is szoktatok ilyet álmodni? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nálam általában egy szoba/ház vagy alapból a víz alatt van, vagy elönti a víz. Minden álmomban tudok a víz alatt lélegezni. Semmilyen gondot nem okoz, talán még megnyugtató is.

És a háznak vagy épületnek sosincs olyan hagyományos teteje. Inkább laposnak mondanám, nincsenek rajta cserepek.



2017. okt. 31. 11:55
 1/3 anonim válasza:
Esküszöm, most egy kicsit megijedtem, mivel életemben először álmodtam ezt tegnap éjjel... nem is emlékeztem volna rá, ha ezt a kérdést nem olvasom... :O
2017. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem azért, mert a valóságban sem vagy víz alatt miközben alszol, ezért nem nehéz lélegezni. És amikor álmodban víz alá kerülsz, a légzésedre kezdesz fókuszálni, és olyankor a valóságbeli légzésedet érzed.


Más dolgokkal is szokott így lenni, hogy a valóságból beszűrődik az álmunkba.

2017. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző voltam, még annyit ide, hogy egyszer amikor kicsi voltam, kocsival utaztunk valahová (aludtam), és éppen döcögős úton mentünk, eközben pedig azt álmodtam, hogy itthon vagyok, és hirtelen földrengés van.
2017. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!