Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azzal a férfivel álmodtam,...

Azzal a férfivel álmodtam, akivel "nagyon szimpatizálunk" és tetszik, de még nincs köztünk semmi. Jelent vmit? (Lent tovább)

Figyelt kérdés
Nem először álmodom vele. Az álmomban mindig nagyon jól érezzük magunkat, fogjuk egymás kezét, átöleljük egymást, stb. A legulóbbi alkalommal fent voltam nála, ott aludtam volna vele. De mire ez kialakult volna, felkeltem :S:S. Jelenthet ez valamit, vagy csak egy önmagáért beszélő álom? Ha mégis jelent, mit?
2011. máj. 19. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én mostanában azt álmodom, hogy a lány unokatesóm simogatja a farkam, és ez jó érzés, de ettol nem fogok lefekudni vele :) Amúgy meg álmodtam már azzal is, aki tetszik, de nem egy álomtól fogtok osszejonni, hanem ha valamelyikotok lép.
2011. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Nagyon foglalkoztat ez a férfi,és bizonyára leköti a gondolataidat,sokszor eszedbe jut napközben is.Az álmod besorolható a vágyálmok közé.Velem is volt ilyen nem egyszer,szintén egy férfival,akire rengeteget gondoltam és nagyon odavoltam érte.Szintén egy ilyen: szüleim elváltak,apám sose támogatott minket,már nem is tartjuk a kapcsolatot.Tudat alatt valahol foglalkoztat,és már nem egyszer vágyálomként egy gondoskodó,dolgos apám volt.

De előjöhet ilyesmi stresszhelyzetben is.Pl. a volt barátommal,amikor szakítottam,pattogott egy darabig,és volt egy félelmetes,zaklatós szagú sms-e.Féltem,hogy a városban valahol összefutunk,és nem tudom majd magamról levakarni.Annyira erős volt bennem ez az aggodalom,hogy álmomban többször is megvalósult ez a találkozás.

Szerintem csak ennyi a magyarázata.

2011. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!