Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet irányítani az álmokat?...

Lehet irányítani az álmokat? (lent)

Figyelt kérdés
úgyértem azt álmodni amit mi szeretnénk?
2011. febr. 7. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, de van rá lehetőség. Olvastam egy könyvet (elég régen), az a címe, hogy Álomkontroll. Bár nem csináltam végig, de nem veszthetsz semmit, ha kipróbálod a benne leírtakat!

Tholey, Paul Pr.-Utecht, Kaleb: Alkotó álom - Álomkontroll

2011. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és valamit éreztél tőle? sikerült már? :D
2011. febr. 8. 00:19
 3/11 anonim válasza:
Nekem igen, de előtte évekig voltak rémálmaim, ezért kellett megtanulnom, és az irányított almok többsége szexuális jellegű volt:-)
2011. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én mindig tudtam irányítani az álmomat azt hittem hogy mindenki más is vagy mégsem ?
2011. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tudatos álmodást pötyögd be a googleba
2011. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szexuális jellegű ? :D egyre jobban érdekel a dolog xd

hogy csináltad?

2011. febr. 8. 16:48
 7/11 anonim válasza:
Nekem van egy könyvem amiben azt írják, hogy ha nagyon koncentrálunk vissza tudunk menni abba az álomba ahová szeretnénk...azt is írja h próbáljuk kikérdezni azokat a személyeket akikkel álmodunk és így az álomfejtésben is előbbre jutunk, én próbáltam, de nem sikerült:S Egy próbát megér!!Hátha neked nagyobb sikered lesz!!
2011. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok rosszul írtam. Csak elolvastam a könyvet, de nem csináltam meg!
2011. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

01:14 vagyok.

Amikor az érettségire készültem rengeteget tanultam, és délután már nagyon elálmosodtam, úgyhogy gondoltam lefekszek egy kicsit, besötétítettem, és becsuktam a szemem, akkor elkezdett zúgni a fejem, és éreztem, hogy már nem mozdulok meg, majd hogy önkéntelenül elkezd mozogni a lábam, a többi titok, majd orgazmusra ébredtem. Az álmomban nem változik a helyszín, csak egy ember jelenik meg, aktus, majd vége, 20percig tart kb.

Tudom fura, de egy idő után már magamtól elő tudtam idézni az álmot, sőt elmondtam barátnőmnek és neki is bevált.

2011. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mond már el nekem is hogy csináltad :D
2011. febr. 9. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!